Депутатський корпус

Згідно протоколу Степанківської територіальної виборчої комісії від 26.10.2020 року сільським головою обрано Чекаленка Ігоря Миколайовича та обрано депутатами місцевої ради відповідно до округів:

Про початок повноважень сільського голови

Про початок повноважень депутатів Степанківської сільської ради

Положення про депутатські групи та фракції у Степанківській сільській раді сьомого скликання

Пам’ятка Депутату сільської ради для уникнення можливого прямого чи потенційного конфлікту інтересів

Кодекс етики депутата Степанківської сільської ради

ЗАКОН про поiменне голосування

Конфлiкт iнтересiв

Помічник-консультант депутата

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ДЕПУТАТІВ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ 

Депутати Степанківської сільської ради VІІІ скликання

з/п

Опис меж багатомандатного виборчого округу

багатомандатного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
обраного депутата місцевої ради
рік

народження

Суб’єкт висування обраного депутата
(назва місцевої організації політичної партіїабо самовисування)
1 с.Голов’ятине, с.Гуляйгородок, с.Малий с.Бузуків, с.Залевки 1 Артем’єва-Цибко Марія Миколаївна

 

1991 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«СЛУГА НАРОДУ»

2 1 Буйновський Станіслав Олександрович 1977 Самовисування
3 1 Руденко Олег Пилипович 1976 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«СЛУГА НАРОДУ»

4

1

Тертичний Віталій Федорович 1959 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН»

5 с.Степанки

вул. Українська №1-80, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Соборна, пр.Центральний, вул.Шевченка, вул.Європейська, вул.Ситника, вул.Гетьманська, вул.Польова, пр.Ситника

2 Гаврилова Людмила Анатоліївна

 

1971 Черкаська обласна організація Політичної партії

«За Майбутнє»

6 2 Карталова Тетяна Миколаївна

 

 

1971 Черкаська обласна організація Політичної партії

«За Майбутнє»

7 2 Сахно Денис Віталійович 1991 Самовисування
8 с.Степанки

вул.Українська №81-163, вул.Героїв України, вул. Лесі Українки, пр.Гонти, вул.Козацька, вул.М.Грушевського, вул.Смірнова, вул.Крайня, вул.Гоголя, вул.Рудка

3 Зеленько Вадим Володимирович 1982 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН»

9 3 Клименко Ірина Іванівна

 

1981 Самовисування
10 3 Кудь Анатолій Миколайович 1961 Черкаська обласна організація політичної партії

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

11

3 Іщенко Анатолій Борисович

 

1960 Самовисування
12 с.Бузуків

вул.Богуна, вул.Володимирськавул.М.Негоди, вул.Святослава,

вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пр.Шевченка

4 Нека Віталій Іванович

 

1964 Самовисування
13 4 Нечаєнко Віталій Іванович

 

1982 Самовисування
14 с.Хацьки

вул.Забрід, вул.Джулаївка, вул.Калатур, вул.Берегова, вул.Козацька, вул.Роз’їзд, п/с.Смілянське шосе, вул.Героїв України №79-224, вул. Тищенка №1-41

5 Ключка Микола Іванович 1952 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН»

15 5 Ковтун Ярослав Юрійович 1991 Самовисування
16 5 Мигаль Віталій Борисович 1973 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН»

17 с.Хацьки

вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Польова, вул.Садова, вул.Бобринського, вул.Софіївська, вул.Піонерська №1-41,45,47,49,51.

6 Буханько Ольга Миколаївна

 

 

1974 Самовисування
18 6 Невгод Інна Миколаївна

 

1976 Самовисування

19

6 Танцюра Олександр Федорович 1976 Самовисування
20 с.Хацьки

вул.Ватутіна,

вул.Героїв України №2-78, вул.Зоряна,

вул.Лесі Українки, вул.Михайлівська, вул.Піонерська №42,46,48,50,52-101, вул.Пшеничного, вул.Святославська, вул.Тищенка №43-82, вул.Франка, вул.Холодноярська, пр.Холодноярський

7 Бучак Ганна Борисівна

 

 

 

1960 Самовисування
21 7 Кулик Оксана Борисівна

 

 

1975 Самовисування
22 7 Хребтович Ольга Миколаївна 1973 Черкаська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН»

 

Графік прийому громадян

депутатами Степанківської сільської ради в 2021 році

 

№ п/п=номер округу Прізвище, ім’я, по-батькові депутата Місце прийому Дні та години прийому

 

Контакти
1 Буйновський Станіслав Олександрович Приміщення с/р с.Залевки провул.Зоряний,1 1-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

067-961-06-53
2 Тертичний Віталій Федорович Приміщення с/р с.Голов’ятине вул.Котляра,4 1-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

067-890-93-54
3 Артем’єва-Цибко Марія Миколаївна Приміщення с/р с.Голов’ятине вул.Котляра,4 1-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

068-391-89-57
4 Карталова Тетяна Миколаївна Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 1-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

098-722-66-27
5 Гаврилова Людмила Анатоліївна Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 1-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

096-810-24-39
6 Сахно Денис Віталійович Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 1-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

097-128-84-22
7 Клименко Ірина Іванівна Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 2-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

097-298-46-49
8 Кудь Анатолій Миколайович Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 2-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

067-836-98-15
9 Зеленько Вадим Володимирович Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 2-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

068-852-38-98
10 Нечаєнко Віталій Іванович Приміщення с/р с.Степанки

Вул.Г.України,124

2-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

 

096-963-43-95

11 Нека Віталій Іванович Приміщення с/р с.Степанки вул.Г.України,124 2-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

 

096-333-95-07

12 Мигаль Віталій Борисович Приміщення с/р с.Хацьки вул.Г.України,80 2-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

 

068-013-10-97

13 Ковтун Ярослав Юрійович Приміщення с/р с.Хацьки вул.Г.України,80 3-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

096-099-49-40
14 Ключка Микола Іванович Приміщення с/р с.Хацьки вул.Г.України,80 3-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

096-099-49-40
15 Невгод Інна Миколаївна Приміщення с/р с.Степанки вул..Г.України,124 Вівторок, четвер,

з 08.00 по 17.00

096-409-37-30
16 Танцюра Олександр Федорович Приміщення с/р с.Хацьки вул..Г.України,80 3-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

067-472-73-74
17 Буханько Ольга Миколаївна Приміщення Хацьківської ЗОШ с.Хацьки вул.Тищенка,23 1-й понеділок місяця з 16.00 по 17.00 098-460-66-58
18 Кулик Оксана Борисівна Приміщення с/р с.Хацьки вул..Г.України,80 3-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

098-442-50-69
19 Бучак Ганна Борисівна Приміщення с/р с.Хацьки вул..Г.України,80 4-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

096-159-04-95
20 Хребтович Ольга Миколаївна Приміщення с/р с.Хацьки вул..Г.України,80 4-й вівторок місяця

з 16.00 по 17.00

098-558-17-02

 

Графік

особистого прийому громадян депутатом

Черкаської районної ради VIII скликання

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата Дата прийому Час прийому

год.

Місце прийому
Клименко

Володимир Андрійович

1-а, 3-я п’ятниця місяця 10.00-13.00

 

м. Черкаси

вул. В. Чорновола, 157, каб. 211а

0674708797@ukr.net

Моб.067-470-87-97

 

Графік

особистого прийому громадян депутатом

Черкаської обласної ради VIII скликання

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата Дата прийому Час прийому

год.

Місце прийому
Ніжніков

Володимир Миколайович

1-а, 3-я середа місяця 10.00-12.00

 

вул, Святотроїцька, 55, каб. 30А, м. Черкаси

vladimir.nizhnikov@ukr.net

Моб: 067-82-33-001

Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

гід дія
дія центрів 1 1
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1