Будинок культури с. Степанки

Будинок культури с. Степанки

Рік будівництва: 1954

Місць у залі: 400

Директор: Снесар Олексій Іванович

При будинку культури  успішно працюють клубні формування:

  • аматорський народний хоровий колектив «Родина»;
  • чоловічий вокальний ансамбль «Стремено»;
  • дитячий вокальний ансамбль «Ярославна»;
  • сучасний обрядовий ансамбль «Лілея»;
  • хореографічний колектив «Берег надії»;
  • вокально-естрадний молодіжний гурт «Тайм»;
  • драматичний театр малих форм;
  • жіночий квартет «Мамина світлиця»

Учасники художньої самодіяльності активні учасники сільських, районних та обласних культурно-мистецьких заходів.

На громадських засадах діють тенісний, шашковий та важкоатлетичний гуртки. Учасники гуртків  приймають  активну участь  у сільських та районних спортивних  змаганнях.

Працівники клубного закладу с. Степанки

з/п

П.І.Б. Посада Рік народження Освіта
1. Снесар Олексій Іванович Директор СБК 1958 вища
2. Чуприна Роман Сергійович Акомпаніатор

 

1991 повна

вища

3. Корнієнко Тамара Миколаївна Керівник хору

 

1985 вища
4. Колесник Олексій Михайлович Акомпаніатор

 

1963 вища
5. Куцеконь Любов Іванівна Техпрацівник

 

1970 середня

 

ГРАФІК РОБОТИ

Вівторок – п’ятниця – з 10.00 до 21.00

Субота –   з 11.00 до 22.00

Перерва:   з 14.00 до 17.00

Вихідні дні: неділя, понеділок

Тел. (0472) 30-65-10

Графік роботи клубних формувань

будинку культури с. Степанки Степанківської ОТГ

на 2019 рік

 

з/п.

Назва Дні занять/

години занять

Відповідальний
1 Аматорський народний хор «Родина» Вівторок,четвер

(18.00-20.00 год)

Корнієнко Т.М.
2 Чоловічий вокальний ансамбль «Стремено» Вівторок

(16.30-18.00 год)

Корнієнко Т.М.

(на громадських

засадах)

 

3 Жіночий вокальний ансамбль «Ярославна» Четвер

(16.30 -18.00 год)

Корнієнко Т.М.

(на громадських

засадах)

4 Сучасний обрядовий ансамбль «Лілея» Щоквартально

(За домовленістю)

Корнієнко Т.М.

(на громадських

засадах)

5 Гурток художнього читання «Джерело» Щоквартально

(За домовленістю)

Полудень Г.М.

(на громадських

засадах)

6. Гурток «Умілі руки» Друга субота місяця

(14.00-16.00)

Кондратенко Т.І.

(на громадських засадах)

с.Бузуків

7 Естрадний гурт «Тайм» Середа, неділя

(17.00-20.00 год)

Чуприна Р.С.
8 Жіночий квартет «Мамина світлиця» Четвер

(16.30-18.00 год)

 

Корнієнко Т.М.

(на громадських

засадах)

9 Гурток з настільного тенісу Середа, п’ятниця

(За домовленістю)

Снесар О.І.

(на громадських

засадах)

10 Важкоатлетичний гурток Середа, субота

(За домовленістю)

Снесар О.І.

(на громадських

засадах)

11 Гурток з шахів та шашок П’ятниця

(За домовленістю)

Снесар О.І.

(на громадських

засадах)

 

Примітка: у графіку занять передбачена можливість коригування

Телефон: (0472) 30-65-10

Рисунок24 48370339 350170365766978 5295115662836891648 N 300x225 1476800161 Img 2542 1508159838 Dsc04368 Dkwndfr5tno 2 Doasx150a7g Dsc 8737 Img 1555 Maxresdefault Nov1 Slajd8 Zolotonosha Festy Val Ruslan Galata 19 Без названия

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook