Графіки роботи гуртків

Графік роботи

філіалу Червонослобідської ДМШ у с. Хацьки

Степанківської ОТГ на 2019 рік

 

 

з/п

Назва Дні занять/

години занять

Відповідальний

(керівник)

1 Клас хореографії Понеділок (13.40-17.05 год)

Вівторок (13.40-17.55 год)

Середа (14.00-17.05 год)

Четвер (14.00-17.55 год)

П’ятниця (13.40-17.05 год)

Субота (10.00-14.00 год)

Тертична

Валентина

Яківна

2 Клас баяну Середа (15.15-18.15 год)

Субота (15.15-18.15 год)

Ключка Микола

Олексійович

3. Клас фортепіано Понеділок (14.15-17.15 год)

Середа (14.15-17.15 год)

Тимошенко Ангеліна Миколаївна

 

Графік роботи

філіалу Червонослобідської ДМШ у с. Степанки

Степанківської ОТГ на 2019 рік

 

з/п

Назва Дні занять/

години занять

Відповідальний

(керівник)

1 Клас хореографії Вівторок (13.50-16.10 год)

Субота (9.45-12.05 год)

Роботько Сергій

Володимирович

2 Клас баяну, сопілки Понеділок (12.55-16.30 год)

П’ятниця (12.55-16.30 год)

Зима Михайло

Іванович

3. Клас фортепіано, скрипки Понеділок (14.45-19.15год)

Вівторок (15.15-19.45год)

Четвер (14.45-19.15 год)

П’ятниця (15.00-19.30 год)

Ковалевська Тамара Євгенівна
4. Клас музично-теоретичних

дисциплін

Субота

(9.30-14.15 год)

Горовенко Тетяна

Анатоліївна

 

Примітка: у графіках занять передбачена можливість коригування.

Телефон: (0472) 30-41-19

 

 

Графік роботи

відділення Черкаської районної ДЮСШ «Мрія»

Степанківської ОТГ на 2019 рік

 

 

з/п

Вид спорту Дні занять/

години занять

Категорія Відповідальний

(керівник)

Населений

пункт

1 Футбол Четвер

(15.30-19.00 год)

Субота

(10.00-14.00 год)

Неділя

(15.00-18.00)

Діти

( з 6 років;

з 7 -8 років;

з 9 років)

Мишенко

Петро

Іванович

с.Степанки
2 Футбол Вівторок

(17.00-18.30 год)

Четвер

(17.00-18.30 год)

Діти

(з 9 років)

Ковтун

Ярослав

Валерійович

с.Хацьки

 

Примітка: у графіку занять передбачена можливість коригування.

Телефон: (0472) 64-13-51

 

 

Графік

любительських спортивних занять 

на території Степанківської ОТГ

на 2019 рік

 

 

з/п

Вид спорту Дні занять/

години занять

Категорія Відповідальний

(керівник)

Населений

пункт

1 Футбол Взимку:

Неділя

(13.00-14.30 год)

Влітку:

Вівторок

(18.00-20.00 год)

Четвер

(18.00-20.00 год)

Юнацтво, молодь, ветерани Зеленько В.В.,

Мусієнко О.Я.

(на громадських

засадах)

ПАТ  «АЗОТ», м.Черкаси

 

 

 

с.Степанки

(стадіон)

2 Баскетбол Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

(18.00-20.00 год)

 

Юнацтво, молодь Рудь Р.І.

(на громадських

засадах)

 

с.Хацьки

(спортзал)

3 Волейбол Вівторок, четвер, субота

(18.00-20.00 год)

Юнацтво, молодь Ковтун Я.В.

(на громадських

засадах)

с.Хацьки

(спортзал)

 

Примітка: у графіку занять передбачена можливість коригування.

 

 

 

 

 

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook
Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01