Загальна інформація

У серпні 2019 року буде проведений огляд готовності закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради до нового 2019-2020 навчального року. Для проведення огляду сформована комісія у складі фахівців виконавчого комітету Степанківської сільської ради та відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації.

Графік проведення огляду:

  • Хацьківська загальноосвітня школа I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області – 08.2019 р.;
  • Степанківська загальноосвітня школа I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області – 08.2019 р.

 

30 серпня 2019 року об 11.00 у приміщенні будинку культури села Хацьки відбудеться конференція педагогічних працівників району «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2018-2019 навчальному році, завдання на 2019-2020 навчальний рік» за участі відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації та виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

 

 

Освітня галузь Степанківської ОТГ (презентація 2018)

 

31 травня у закладах загальної середньої освіти Степанківської сільської ради відбулось традиційне загальношкільне свято Останнього дзвоника, який пролунав для 535 учнів 1-11 класів.

2018-2019 навчальний рік був результативним та наповненим досягненнями педагогів та учнів.

На урочистостях, присвячених святу останнього дзвоника, було відзначено учнів за високі досягнення в навчанні, спорті, творчих конкурсах та вчителів за досягнення в педагогічній діяльності.

Грамоти виконавчого комітету Степанківської сільської ради, грошові винагороди та подяки були вручені учням та педагогам.

Останній дзвоник був особливим днем для двадцяти чотирьох випускників, які здобули повну загальну середню освіту та для їх батьків.

Бажаємо випускникам успішного складання ЗНО та вдалої вступної кампанії.

 

 

 

30 травня та 1 червня у закладах дошкільної освіти Степанківської сільської ради – ДНЗ «Яблунька» села Степанки та ДНЗ «Берізка» села Хацьки відбулося свято прощання із садочком, яке стало незабутнім для сорока двох вихованців старшої групи та для їх батьків.

Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти впродовж років  плідно працювали з дітьми, формуючи у своїх вихованців відповідний рівень знань,  вмінь та навичок, необхідних для продовження навчання у школі.

Маленькі випускники мріють стати першокласниками,  хоча відверто зізнаються, що сумуватимуть за дитячим садочком.

Бажаємо дітям та їх батькам успіхів у подальшому навчанні.

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook