Атестація у ЗДО «Берізка» с. Хацьки

28.03.2023

27 березня 2023 року у ЗДО «Берізка» с. Хацьки відбулася чергова атестація педагогічних працівників закладу.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогів, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи для забезпечення якості освітніх послуг у закладі дошкільної освіти громади.

В міжатестаційний період педагоги підвищували свою кваліфікацію на базі КУ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», брали участь у методичних заходах КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанківської сільської ради та інших суб’єктів підвищення кваліфікації.

Атестаційній комісії I рівня, створеній у ЗДО «Берізка» с. Хацьки, педагогами  були представлені їхні власні розробки, напрацювання, здобутки та досягнення у галузі дошкільної освіти.

Марина НЕЧАЄНКО – вихователь, учасник просвітницько-виховного проекту «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», «II Міжнародного заняття доброти» БО «БФ «Щаслива лапа»», автор статті «Психологічні поради для батьків і дітей з питань самодопомоги в умовах воєнного часу» у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Практичний досвід вихователів ЗДО: уроки війни і перемог» Центру Прогресивної Освіти «Генезум», є розробником електронного посібника «Застосування технології ефективного засвоєння інформації для формування цінностей дошкільників» в програмі «Auto Play Media Studio», який був представлений на обласній виставці-конкурсі «Нова українська школа Черкащини» в номінації «Кращий електронний ресурс»,  також представила свій досвід для педагогів ЗДО громад Черкаського району» в онлайн заході КУ «ЦПРПП» Степанківської сільської ради щодо організації дистанційного освітнього процесу в умовах воєнного стану, розробивши панораму методичних перспектив на тему «Комунікативно-освітній простір ЗДО: плануємо освітній процес по-новому за що і була відзначена грамотою КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанківської сільської ради.

Ольга КИСЛЕНКО – вихователь, презентувала професійне портфоліо, кейс відеоспостережень з дослідницької діяльності, створений в програмі Canva, та відео-картотеку дослідів з водою.

Анна ЧОРНА – керівник музичний, представила у професійному портфоліо успішні результати власної педагогічної діяльності, підготувала презентацію на тему «Впровадження елементів системи К.Орфа на музичних заняттях в ЗДО» та продемонструвала цикл відео занять, створених в програмі Inshot.

Усі три педагогічні працівники ЗДО «Берізка» с. Хацьки успішно пройшли атестацію та довели, що вміють працювати з високою результативністю, в тому числі, в складних умовах воєнного стану.

 

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН