ДНЗ “Берізка” с. Хацьки

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Берізка» с. Хацьки

Степанківської сільської ради

Черкаської області.

11111111111111111111111

Завудувач ДНЗ   – МАКАРЕНКО Марина Анатоліївна

Заклад освіти заснований у 1958 році

Проектна потужність: 42 місця

Загальна кількість персоналу: 21 особа

Кількість педагогічних працівників: 7 осіб

Адреса: вул. Героїв України, буд.1,, с. Хацьки, Черкаський район, Черкаська область, 19634, Контактний телефон: 306502

Мова освітнього процесу в ДНЗ “Берізка”є державна мова України –  українська

Images

“Кожна дитина

– справжня перлина”

 

1. Історична довідка про ДНЗ “Берізка” с.Хацьки Степанківської сільської ради Черкаської області

2. Основні правові документи ДНЗ «Берізка».

2.1. Нормативно-правові документи в галузі дошкільної освіти (Закон України “Про дошкільну освіту”).

2.2. Положення про дошкільний навчальний заклад

 2.3. Статут ДНЗ “Берізка” (затверджений) 2018.

2.4. Ліцензія на провадження освітньої діяльності

3. Освітні програми ДНЗ Берізка. Базовий компонент дошкільної освіти. Київ 2012

4. Фактична кількість осіб, які навчаються у ДНЗ «Берізка» у розрізі груп

5. Структура та органи управління закладу дошкільної освіти Адміністрація закладу дошкільної освіти Педагогічний колектив ДНЗ “Берізка”. Склад педагогічних працівників ДНЗ ” Берізка”.

6. Звіт завудувача за 2018-2019 н.р.  Звіт завідувача ДНЗ «Берізка» за 2019-2020 н.р. .

7. Правила прийому до закладу дошкільної освіти

8. Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

9. Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання публічних коштів.

Кошторис ДНЗ “Берізка” 22.01.2018

Кошторис ДНЗ “Берізка” 08.02.2018

Кошторис ДНЗ “Берізка” 05.06.2018

Кошторис ДНЗ “Берізка” 20.09.2018

Кошторис ДНЗ “Берізка” 2019

10. Наявність вакантних посад. Порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

11. Галерея ДНЗ «Берізка» с.Хацьки Степанківської сільської ради Черкаської області.

 

Освітня галузь Степанківської ОТГ

У «Берізки» – ювілей 60 років


День бібліотекаря


13 жовтня в ЗДО «Берізка» с. Хацьки було проведено  спортивно –  музичну розвагу до дня козацтва – «Ми завзяті козачата». Діти старшої групи «Калинка»  удосконалювали навички швидкого бігу, стрибали в довжину з місця на двох ногах,  розвивали силу м’язів рук, ніг, спини в парних вправах та естафетах. Виховували бажання бути схожими на козаків, та формували інтерес до історії України, народних звичаїв, традицій, ігор. Діти отримали величезне задоволення від свята.


20 серпня в ЗДО «Берізка» с.Хацьки пройшли святкування під гаслом «Малята єднають Україну», приурочені 30-річчю Незалежності України!

Свято пройшло емоційно, піднесено та збентежено дитячою щирістю та відкритістю у любові до своєї держави!

Пісні, вірші, танці та флешмоб розкрили таланти маленьких українців, яких намагаємося навчати у любові до нашого народу, нації та держави.

Бажаємо всім нам в Україні вільній жити,

Свободою цією всім серцем дорожити,

Любити Україну, їй сили віддавати,

Щоб вона могла тільки процвітати!!!


8 червня 2021 року в ДНЗ «Берізка» с.Хацьки відповідно до літнього плану роботи закладу пройшла фізкультурно-музична розвага «ЗАГУБЛЕНИЙ МІШЕЧОК ЗДОРОВ’Я».

Метою заходу було – оздоровлення дітей, удосконалення знань та навичок дошкільнят щодо збереження та зміцнення свого здоров’я, отримати емоційне задоволення від виконання різних завдань: дихальні вправи, масаж цеглинками LEGO, руханки, пісні, рухливі ігри.


06 травня 2021 року на базі ДНЗ «Берізка» с.Хацьки Степанківської сільської ради, відповідно до річного плану закладу, вихователем Подолян Н.О. був проведений методичний квест на тему «Підготовка до ТБД у квест-кімнаті»

Захід мав на меті: – допомогти педагогам закладу підвищити професійну майстерність з питань формування у вихованців елементарної компетенції з основ безпеки життєдіяльності; – сприяти оволодінню педагогами основних знань та вмінь з безпеки життєдіяльності, вивченню правил поведінки у небезпечних ситуаціях та вмінню надавати першу домедичну допомогу; – виховувати відповідальне ставлення до життя та здоров’я малят.

Педагоги також опрацювали презентацію з даного питання «Формування елементарної компетенції з питань БЖД дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти», в якій розглянули принципи та завдання освітньо-виховної роботи з БЖД у формуванні безпечної поведінки дітей, використання різноманітних методів та прийомів під час різних режимних моментів в ЗДО.


«Щоб берегти землю, природу,

Треба її полюбити,

Щоб полюбити, треба пізнати.

Пізнавши – неможливо не полюбити»

М.Пришвін

 

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вихованці середньої групи ДНЗ «Берізка» с.Хацьки на чолі з вихователями, долучилися до проведення заходів такого важливого дня в нашому житті.

Вихователі провели заняття «Планета Земля – рідний дім» та ознайомили дітей з проблемами забруднення навколишнього середовища, підвели до розуміння необхідності зберігати чистоту в природі, дали поняття видів сміття та  його сортування, оберігання рослин і тварин,  розвивали здатність розмірковувати, спостерігати, робити висновки, виховувати естетичне сприйняття навколишньої природи, чуйне та дбайливе ставлення до неї. Під час прогулянки закріпили отримані знання, висаджуванням квітів. Дошкільнята старанно та творчо підійшли до цього питання.

Тільки зберігаючи нашу планету ми зможемо жити на землі, де ми народилися і живем, де живуть наші батьки, де жили наші предки і повинні жити наші діти!

Не просто жити, а бути щасливими і здоровими!

Бережіть нашу Землю!


Участь ДНЗ «Берізка» с.Хацьки в проекті «Greening of the Planet» (акція по озелененню планети)

В період з 09 по 12 квітня 2021 року працівники, вихованці ДНЗ та їх батьки висадили на території закладу 10 саджанців яблунь, які подарували батьки випускної групи.

Проведений захід мав на меті:

  • популяризувати тему «Озеленення планети»;
  • навчити дошкільнят правил висаджування та догляду за висадженими деревами;
  • привернути увагу батьків та вихованців до природозбережувальної поведінки у навколишньому середовищі;
  • підняти проблему відновлення екосистеми та глобального потепління;
  • виховувати у підростаючого покоління екологічно грамотної поведінки у довкіллі.

Заходи такого спрямування стали традицією для ДНЗ «Берізка», завжди викликають зацікавлення та позитивні емоції у дітей.

Адміністрація закладу дякує усім хто долучився до актуальної для сьогодення акції.


01 квітня 2021 року в ДНЗ «Берізка» с.Хацьки пройшла розвага «День сміху». Колектив закладу намагався створити казкову, веселу атмосферу свята, даруючи дошкільнятам безтурботне, щасливе дитинство.

Під час розваги діти дарували щирість, радість, посмішки, з задоволенням приймали участь співали, танцювали, жартували та грали з Клоуном в ігри та фокуси.

Захід мав на меті:

– вчити дітей отримувати задоволення і радіти власним успіхам, виявляти бажання співати, танцювати, грати на різних музичних інструментах;

– розвивати в дитини комплекс музичних здібностей та здатність до креативного самовираження;

– виховувати емоційну чутливість до музики, естетичне сприйняття, невимушеність, активність, психологічний комфорт, почуття гумору у музично-естетичній атмосфері свята;

– прищеплювати дітям повагу та шанобливе ставлення до дитини іншої статі, узгоджувати свої дії з діями інших дітей і дорослих.


31 березня 2021 року в ДНЗ «Берізка» с.Хацьки відповідно до річного плану закладу, вихователем Бас Н.С. була проведена ділова-гра на тему «Розвиток мовлення дітей дошкільного віку засобами театралізованої діяльності».

Захід мав на меті: активізувати знання педагогів в освітній лінії «Дитина в світі культури» Базового компонента дошкільної освіти, з’ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань розвитку мовлення дошкільників і стимулювати їх до самоосвіти; спонукати педагогів до творчого самовираження та самовдосконалення; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності.


Для вихованців ДНЗ «Берізка» села Хацьки була організована та проведена 13 січня розвага «Добрий вечір, святий вечір».

Діти групи «Вулик» ознайомилися із народними традиціями, такими як колядування, щедрування, посівання та спробували стати учасниками цих дійств.

Впевнені, що такі святкові традиції об’єднують і дорослих і малих,  навчають любити своє, рідне, українське!

 

изображение Viber 2021 01 15 14 29 25 изображение Viber 2021 01 15 14 31 21 изображение Viber 2021 01 15 14 36 47


Вже стало традицією проведення свята Стрітення в ДНЗ «Берізка» села Хацьки.

З давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково має «змагатися зима з весною». В цей день  зима з весною зустрічаються і той, хто переможе, тому і господарювати.

На святі в цьому батлі перемогла весна. Дошкільнята з великим задоволенням грали, співали, водили хороводи, змагалися. Тож з нетерпінням, чекають весну!

изображение Viber 2021 02 12 10 45 30 изображение Viber 2021 02 12 10 55 50 изображение Viber 2021 02 12 13 05 40 изображение Viber 2021 02 12 13 05 51


Тематичні заняття «Славна донька України» в ДНЗ «Берізка»

25 лютого 2021 року в ДНЗ «Берізка» с. Хацьки відбулися тематичні заняття «Славна донька України», присвячені 150 річчю з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

Вихователі презентували дошкільнятам інформацію про життя і творчість Лесі Українки, а з уст діточок звучали пісні, колискові та вірші про рідний край.

Діти весело та завзято грали в улюблену Лесину народну гру «Подоляночка».

изображение Viber 2021 02 26 13 30 55 изображение Viber 2021 02 26 13 32 50 изображение Viber 2021 02 26 19 17 11 изображение Viber 2021 02 26 19 48 01


«Заняття доброти» в ДНЗ «Берізка»

01 березня 2021 року педагоги та вихованці ДНЗ «Берізка» села Хацьки  взяли участь у III Всеукраїнському «занятті доброти» від благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw).

Вихователі в ході заняття навчали дітей умінню спостерігати за тваринами, описувати їх зовнішній вигляд, ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами.

Вихованці поповнили свій словниковий запас новими для них словами та термінами, такими як: притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка, тощо.

Такі заняття актуальні та необхідні в роботі з дітьми дошкільного віку, оскільки сприяють вихованню почуття милосердя, гуманного та дбайливого ставлення до тварин.

Калинка Калинка 2

Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

гід дія
дія центрів 1 1
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1