До відома потенційним орендарям

Як стати орендарем майна комунальної власності

 Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області

 

Шановні потенційні орендарі!

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі – Закон), який введено в дію з 01.02.2020 року, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі – Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» № 483 від 3 червня 2020 р., яка набрала чинності 17.06.2020 року, змінено процедуру передачі в оренду комунального майна.

Відтепер, потенційний орендар – фізична або юридична особа, яка виявляє бажання взяти в оренду майно комунальної власності Степанківської сільської ради, може зробити це одним із наступних способів:

 

  1. Взяти участь в аукціоні на право оренди об’єкта комунальної власності, включеного до Переліку першого типу, який оголошено в електронній торговій системі Закупки.пром.юа (надалі – ЕТС).

Інформація про оголошені аукціони опублікована в ЕТС.

Для участі потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні в електронній формі та документи згідно з переліком.

 

  1. Суб’єкти, які згідно із ст. 15 Закону мають право на оренду майна без проведення аукціону за зазначеним в інформаційному повідомленні цільовим призначенням, мають право подати в ЕТС заяву на оренду відповідного об’єкта оренди відповідно до оприлюдненого інформаційного повідомлення про передачу об’єкта оренди без проведення аукціону.

Інформаційні повідомлення про передачу об’єктів оренди без проведення аукціону опубліковано на офіційному сайті Степанківської сільської ради ради https://stepankivska.gr.org.ua/ в розділі «Об’єкти майна комунальної власності»

Зразок заяви

Перелік документів

 

  1. Подати в ЕТС заяву шляхом заповнення електронної форми на оренду майна, включеного до Переліку першого або другого типу.

Переліки оприлюднені на офіційному сайті Степанківської сільської ради ради https://stepankivska.gr.org.ua/ в розділі «Об’єкти майна комунальної власності».

Заява на оренду майна, включеного до Переліку першого типу, подається якщо об’єкт оренди було включено до Переліку першого типу не за заявою потенційного орендаря або у випадку, коли потенційний орендар бажає подати свої пропозиції щодо строку оренди такого об’єкта.

Зразок заяви

 

Заява на оренду майна, включеного до Переліку другого типу, подається потенційним орендарем, визначеним ч.1 ст. 15 Закону, якщо об’єкт оренди було включено до Переліку другого типу не за його ініціативою або у випадку, коли потенційним орендарем є особа, визначена ч.2 ст. 15 Закону.

Зразок заяви

Перелік документів

  1. Звернутись з заявою в електронній формі через ЕТС з заявою про включення визначеного об’єкта комунальної власності до одного з Переліків (якщо об’єкт не включено до жодного з Переліків):
  • до Переліку першого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду на аукціонах) – якщо заявником є особа, не зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону

Зразок заяви

  • до Переліку другого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду без проведення аукціону) – якщо заявником є особа, зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону

Зразок заяви

Перелік документів


Практичний посібник щодо оренди комунального майна через електронну торгову систему


Prozorro аукціон

Процедура реєстрації учасника аукціону на електронному майданчику

 

Як знайти лот та сформувати цінову пропозицію?

 

Як поповнити баланс для подачі пропозиції в лот?

 

Як змінити або відкликати свою цінову пропозицію?

 


гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН