Благодійний Фонд “Місто добра”

20.11.2023

Благодійний Фонд “Місто добра”, який розташований у м. Чернівці, по вул. Річкова 10, повідомляє, що з 20 листопада 2023 року на території центру “Міста добра” розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного лікування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.

Послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів чи піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування, і яких виховує один з батьків (опікунів чи піклувальників).

За необхідності МІСТО ДОБРА забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Існує також можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Місто Добра – це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільшим в Україні і наразі не має аналогів. Головна місія – не допустити інституалізації дитини, яка має живу родину.

Для уточнення інформації та додаткових питань можна написати на електронну адресу cityofgoodnessua@gmail.com або телефонувати за номером +38 099 200 01 03.

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН