Бюджет для громадян: Степанківська сільська ТГ

22.02.2021

В черговий раз у Степанківській сільській територіальній громаді підготовлено інформаційну листівку «БЮДЖЕТ ДЛЯ ГРОМАДЯН», як інноваційний інструмент бюджетної інформації та залучення громадян до бюджетного процесу.

З метою досягнення максимальної прозорості бюджету громади та викладення інформації про бюджет у доступній для мешканців формі, в документі стисло та зрозуміло розкрито логіку й структуру формування доходів об’єднаної територіальної громади та напрями видатків бюджетних коштів.

Бюджет для громадян – це  новий для України формат роз’яснення складних бюджетних питань у зручних форматах: інфографіка, інтерактивні презентації, друковані видання з візуалізованими даними, які доносять інформацію про те, як і куди йдуть гроші громади.

Бюджет для громадян дає розуміння того, як бюджет впливає на життя кожного мешканця. Він допомагає не тільки краще сприйняти бюджетну інформацію, але й просувати підзвітність і прозорість управління коштами громади, це документ, в якому доступно та зрозуміло пояснюється мешканцям громади, звідки в громаду надходять кошти та куди вони витрачаються. Він пробуджує інтерес до фінансової інформації. Це презентація складного числового начиння, яка дозволяє бачити реальний фінансовий стан справ громади. Також бюджет у такому вигляді є хорошим аргументом для скептиків, які попри відкритість органу влади, потребували викладу бюджетної інформації у доступній формі.

Інформаційна листівка підготовлена працівниками фінансового відділу Степанківської сільської ради за технічної підтримки спеціаліста з ІТ, оприлюднена на офіційному сайті громади в розділі БЮДЖЕТ – 2021 рік та буде поширюватись в рамках інформаційної кампанії з підвищення бюджетної грамотності та досягнення прозорості бюджету.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 1

Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1