Чергове засідання Координаційної ради 05.10.2019

08.10.2019

05 жовтня 2019 року, в приміщенні сільської ради  села Хацьки відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань впровадження Громадського бюджету (бюджету участі).

З метою вирішення нагальних питань порядку денного, організації інформаційної компанії із реалізації проекту Громадський бюджет, визначення та затвердження пунктів для голосування, затвердження бланку для голосування, обговорення питання макету логотипу «Громадський бюджет Степанківської ОТГ» в черговий раз зібралась Координаційна рада.

На засіданні було обрано уповноваженого представника для доповідей з питань Громадського бюджету на пленарних засіданнях сільської ради, засіданнях виконавчого комітету, постійних депутатських комісій. Ним стала  начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Овчаренко Тамара Олексіївна, секретар Координаційної ради.

Також рада узгодила всі етапи впровадження Громадського бюджету, розглянула та погодила додатки до Положення та Програми «Громадський бюджет (бюджет участі) в Степанківській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2020 роки. З метою проведення відбору, розгляду та оцінки проектів, організації голосування було напрацьовано бланки документів: бланк-заява проекту, уточнення до бланку-заяви проекту, бланк аналізу проекту щодо повноти та відповідності вимогам, бланк аналізу проекту, щодо аналізу змісту та можливості реалізації запропонованого завдання проекту, бланк для голосування.

Всі присутні на засідання активно долучились до обговорення питань порядку денного та внесли багато пропозицій. Серед першочергових заходів, що заплановані до проведення для жителів громади – семінар-навчання з написання проектів «Як написати проект під Громадський бюджет», який відбудеться 12 жовтня 2019 року в приміщенні будинку культури села Хацьки. До участі у семінарі запрошуються жителі громади, які прагнуть  зробити життя в громаді комфортнішим, але не знають з чого почати, хочуть подати проект під Громадський бюджет, але потребують допомоги у формуванні заявки, мають ідею на покращення та розвиток громади та потребують підтримки інших мешканців громади, хочуть більше дізнатися про механізм громадського бюджетування.

Проведення інформаційної компанії та заходів із популяризації Громадського бюджету в громаді – це саме те, що заплановано реалізувати  в першу чергу.

Планів та задумів дуже багато, обговорення та вирішення нагальних питань продовжується щодня.

Img 20191005 095910

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook