Діалогова зустріч представників/ниць вразливих категорій, моніторингової групи та органів владних повноважень

31.08.2022

31 серпня 2022 року у Степанківській територіальній громади в рамках проєкту «Підтримка належного врядування через підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування та органів державної влади щодо гендерно орієнтованого планування та бюджетування на Сході України» проходить діалогова зустріч представників/ниць вразливих категорій, моніторингової групи та органів владних повноважень.

Організатори заходу: ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування»,  виконавчий комітет Степанківської сільської ради.

Під час заходу презентовано моніторинговий звіт з питання «Благоустрою громади», як результат гендерного моніторингу місцевих програм і бюджетів, а також обговорено  результати роботи робочої групи з гендерного бюджетування, яка  працювала в рамках проєкту.

Учасники та учасниці також познайомились із результатами опитування «Оцінка потреб ВПО» та обговорили пропозиції щодо забезпечення прав найбільш вразливих груп, зокрема вимушено переміщених осіб, які тимчасово перебувають у громаді,  та визначили подальші дії  щодо досягнення цілей гендерної рівності та захисту прав жінок і чоловіків на місцевому рівні.

Даний захід є фінальним  в рамках проекту, мета якого сприяти більш значимій участі жінок та чоловіків, включаючи із груп ВПО, у формуванні місцевих бюджетів, у тому числі використовуючи інструменти участі громадськості у процесах прийняття рішень, а також  інструментів моніторингу та оцінки.

Модераторка: Юлія Гончар, експертка ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування».

Додаткова інформація

Діалоговий майданчик проводиться ГО “Бюро гендерних стратегій і бюджетування” у партнерстві з Структурою Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН ЖІНКИ) з у межах Проєкту «Посилення спроможності місцевих органів влади та участі вразливих груп населення у плануванні та бюджетуванні, заснованому на принципах прав людини та гендерних аспектах», що впроваджується у рамках Програми ООН із відновлення і розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН