До відома громадян про роботу КЗ «ЦНСП» Степанківської сільської ради

04.01.2021

Сьогодні 4 січня 2021 року розпочато роботу комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області. За участі в.о. директора центру Марини ЯШНИК, у  приміщенні Степанківської сільської ради відбулася робоча нарада з працівниками відділення соціальної допомоги вдома та відділенням соціальної допомоги сім’ї, дітям та молоді. В ході роботи розглянуто наступні питання:

  • про підсумки роботи за 2020 рік та пріорітетні напрямки на 2021 рік;
  • про принципи роботи соціальних працівників;
  • про організацію роботи працівників центру.

Img 2348

Новостворений заклад зможе надавати послуги жителям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги, соціально-побутової і психологічної адаптації, реабілітації після травм, а також дітям з особливим освітніми потребами та їх сім’ями. інше.

Станом на 01.01.2021 року на території Степанківської сільської територіальної громади на обліку центру перебувають 144 особи. Перелічені  послугу будуть надаватися на належному якісному професійному  рівні максимально наближені до жителів громади.

Img 2343

Якщо Ви, Ваші рідні, знайомі опинилися в складних життєвих обставинах, при потребі чи необхідності звертайтесь за телефонами: 306-532, 097-16-54-808

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН