Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Яскраві барви»

13.02.2020

Школярі  Степанківської ОТГ розвивають свої творчі здібності у гуртку декоративно-прикладного мистецтва «Яскраві барви»

 

З жовтня 2019 року з бюджету Степанківської ОТГ надається субвенція Черкаському  районному центру дитячої та юнацької творчості на оплату праці керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Яскраві барви», Кондрамашиної Алли Михайлівни.

Декоративно-прикладне мистецтво є особливою галуззю художньої творчості. Основна мета гуртка – створення умов для творчого розвитку дітей засобами декоративно-прикладного мистецтва, виховання дбайливого ставлення до національних традицій, формування естетичного смаку у дітей.

Гурток працює на території Степанківської ОТГ в селі Хацьки та селі Степанки. Близько 60-ти дітей шкільного віку відвідують гурток, в якому розвивають свої творчі здібності, фантазію, уяву, спостережливість та інтерес до зображувальної і творчої діяльності. Діти навчаються технікам живопису, графіки, ліплення, художнього конструювання, писанкарства, тощо.

Наприкінці 2019 року гуртківці брали участь у конкурсах «Новорічна композиція» та «Український сувенір», де здобули призові місця.

У січні 2020 року, керівник гуртка та батьки організували для дітей екскурсію до Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради. Діти відвідали міні-зоопарк, музей хліба та побували у теплицях з екзотичними рослинами.

Для Алли Михайлівни, керівництво гуртком, в першу чергу, є відповідальною роботою з дітьми, вона має багато творчих планів та креативних задумів на 2020 рік, адже займається дійсно улюбленою справою.

0 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook
Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01