ІНФОРМАЦІЯ для військовозобов’язаних громадян Степанківської громади про повістки

23.01.2023

Повідомляємо, що військовозобов’язані чоловіки із Степанківської громади сіл Степанки, Бузуків, Хацьки, Залевки, Голов’ятине, Гуляй Городок, Малий Бузуків, перебувають на військовому обліку в Черкаському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, який розташований в м. Смілі.

Останнім часом збільшилась кількість випадків, коли військовозобов’язані, що перебувають на обліку в Черкаському РТЦК та СП, в разі одержання в м. Черкасах повістки, проходять військово-лікарську комісію в Черкаському об’єднаному міському ТЦК та СП, а в подальшому навіть призиваються Черкаським ОМТЦК та СП на військову службу у зв’язку з мобілізацією.

Військовий резерв людських ресурсів Черкаського об’єднаного міського ТЦК та СП складають громадяни, що зареєстровані за місцем постійного проживання в м. Черкасах.

Коли громадяни, зареєстровані в Черкаському районі, призиваються Черкаським ОМТЦК та СП замість зареєстрованих в м. Черкасах, виконуються кількісні показники щодо мобілізації по місту. Однак кількісні показники мобілізації Черкаського районного ТЦК та СП не зменшуються. Це призводить до подвійного мобілізаційного навантаження на мешканців сільської громади.

У зв’язку з наведеним, прошу довести до відома військовозобов’язаних з очолюваної Вами громади, що їх мобілізація повинна здійснюватися через Черкаський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. В разі вручення військовозобов’язаним повістки Черкаського ОМТЦК та СП, вони повинні повідомити про це голову громади, однак прибути до Черкаського РТЦК та СП за адресою: м. Сміла, вул. Юрія Кондратюка, 34.

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН