Комплексний підхід до організації роботи ЗДО «Берізка» с. Хацьки

12.01.2023

В умовах воєнного стану в Україні, заклад дошкільної освіти не призупинив свою роботу. Освітній процес організований за дистанційною формою навчання у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій,  відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Педагоги ЗДО, в рамках медіа-освіти, розробляють для дошкільнят та їхніх батьків цікаві та пізнавальні відеозаняття, використовуються такі інструменти спілкування, як відеоконференції, чати, соціальні мережі, електронна пошта.

Освітня робота з дітьми проводиться з дотриманням Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів. Дистанційне навчання відбувається по-різному, стандартизований підхід не використовується, оскільки налагодження взаємодії педагога, батьків та дитини можливе лише за умов індивідуального підходу з врахуванням рухової активності дитини, її самоорганізації, низки навиків, організації робочого місця дошкільника, психологічного впливу батьків тощо.

На базі ЗДО «Берізка» організований пункт незламності, саме працівники закладу  стали найактивнішими учасниками його облаштування – запас питної води, посуд, чай, печиво, аптечка, засоби особистої гігієни, ігровий куточок для дітей та інше наповнення наявне у пункті. А головне, є люди, які не байдужі, готові допомагати в складних життєвих ситуаціях.

Колектив закладу, у складі якого 18 жінок, у вільний від основної роботи час, займається  волонтерською діяльністю, одним із напрямків якої є плетіння шкарпеток для воїнів ЗСУ. Кожна пара шкарпеток сплетена з любов’ю і турботою, до неї прикріплюють побажання та молитву-оберіг, щоб захисники змогли відчути «Любов у кожній петельці».

 

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН