КЗ «Центр надання соціальних послуг» Степанківської сільської ради пропонує односельчанам приєднатись до благодійності!

10.09.2021

Комунальний заклад збирає  одяг та взуття яким ви не користуєтесь, але в гарному стані, для сімей які опинились у складних життєвих обставинах. У кожного час від часу у шафі з’являються речі, які місяцями просто перекладаються з місце на місце: одні – відслужили своє,  другі – вийшли з моди, треті – замалі, до інших – «не лежить душа» чи просто набридли. Та куди ж їх подіти?

Речі можна передати у «спадок» рідним, друзям чи просто знайомим, а можна пожертвувати людям із незаможних родин.

Допомогти в цьому зможе КЗ «Центр надання соціальних послуг» Степанківської сільської ради. Ви можете як самостійно відвезти речі, так і передати їх безпосередньо в комунальний заклад за адресою: с. Степанки, вул. Героїв України, 124. Працівники центру приймають одяг та взуття не лише для дітей, а й для дорослих.  Перш ніж пакувати речі переконайтесь, що вони чисті та цілі, адже віддаєте одяг таким же людям, які нажаль на данний час в складних життєвих обставинах.

Тому в будь-якому випадку, варто не жаліти речей, які роками припадають у шафі пилом і періодично від них «очищатися». Це дасть можливість швидше з’явитися у вашому гардеробі новому одягу та новим позитивним емоціям. А ваш одяг, відданий з добрими думками, зігріє ближнього.

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН