Мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства

20.03.2024

380bbfe7f2532cee5481b0f905f4743e

Створено застосунок, який допомагає викликати поліцію, коли жінка стикається із насильством. Додаток розробили UNFPA Україна спільно з МВС та Національною поліцією України за підтримки уряду Великої Британії.

Застосунок замаскований від кривдника як програма, але має тривожну кнопку, яку в момент небезпеки можна швидко натиснути і викликати поліцію.

Застосунок спрямований на полегшення отримання допомоги тією категорією жінок, які не мають можливості подзвонити у поліцію через фізичні особливості (наприклад, особи з порушенням слуху), тотальний контроль особистого життя, відсутність коштів на рахунку тощо.

Мобільний застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102. У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою.

Зовнішній інтерфейс замасковано під звичайний мобільний застосунок у телефоні жінки. Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або гендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону.

Застосунок функціонує і доступний для завантаження як у Play Market, так і в App Store.

 

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН