Новини реформи дерегуляції для бізнесу

05.06.2024

Сьогодні в Україні майже 900 регуляторних інструментів  впливають прямо чи опосередковано на діяльність бізнесу в Україні, що у свою чергу впливає на бізнес-клімат громади та залучення інвестицій.

В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.

Звертаємось до місцевого бізнесу для проведення даного опитування. Адже, це є критично важливим щодо формування майбутньої політики щодо дерегуляції господарської діяльності в Україні. Пройти опитування можна за посиланням – https://deregulation.online/compendious

Отримані відповіді дозволять краще зрозуміти, як різні регуляторні вимоги впливають на фінансове та часове навантаження бізнесу. Це допоможе в прийнятті обґрунтованих рішень щодо оптимізації або скасування певних регуляторних вимог. Також це сприятиме спрощенню діяльності бізнесу, залученню нових інвестицій, збільшенню прибутку бізнесу та покращенню бізнес-клімату.

Довідково, що таке дерегуляція:

– допомога бізнесу під час війни;
– усунення барʼєрів для підприємців у різних сферах діяльності;
– спрощення вимог для створення та ведення бізнесу;
– створення рівних та зрозумілих умов ведення господарської діяльності для всіх суб’єктів;

– подолання корупції шляхом цифровізації.

Детальніше про дерегуляційну реформу: https://deregulation.me.gov.ua/

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН