Оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки особам з обмеженими можливостями

31.10.2023

Оформлення паспорта громадянина України ІД-картки для осіб з інвалідністю є важливим кроком у забезпеченні їх прав та потреб, а також  повідомляємо, що ми працюємо для людей та заради людей. Саме тому, якщо Ви являєтесь особою з обмеженими можливостями та потребуєте сторонньої допомоги, Ви можете оформити ІД-картку, не виходячи з дому. Оформлення паспорта громадянина України у вигляді ІД-картки на дому є новітнім розвитком у сфері адміністративних послуг та надає громадянам зручність і ефективність, дозволивши оформити паспорт без відвідування Міграційної служби.

ІD-картку можна оформити у таких випадках:

  • у разі досягнення особою 14-річного віку;
  • щоб замінити паспорт зразка 1994 року (у разі досягнення 25/45-річного віку, якщо протягом місяця з дня народження особа не вклеїла нове фото у паспорт старого зразка);
  • щоб замінити паспорт зразка 1994 (за бажанням);
  • у разі закінчення терміну дії паспорта;
  • у разі зміни інформації;
  • у разі виявлення помилки в інформації;
  • у разі непридатності паспорта до подальшого використання;
  • у разі присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття;
  • у разі втрати / викрадення паспорта.

Щоб оформити ID-картку, необхідно особисто звернутися до: Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП); підрозділу Державної міграційної служби; центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ».

Якщо ви особа, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я та потребуєте сторонньої допомоги, що підтверджується медичним висновком, за вашим письмовим зверненням або зверненням законного представника, працівники Міграційної служби особисто відвідають вас, перевіривши всі документи, тотожність особи, про що складуть акт виїзду.

Потім при оформленні необхідно буде подати одну фотокартку 10 х15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування із застосуванням засобів Реєстру.

Після того, як паспорт прибуде до підрозділу Міграційної служби, працівники вдруге приходять додому, щоб вручити готовий документ людині для отримання. Також документ можуть отримати законі представники у підрозділі Міграційної служби.

Ціна виготовлення паспорта громадянина України у вигляді ІД-картки:

– термін 20 робочих днів – 450 грн,

-термін 10 робочих днів  – 820 грн.

 

Додатково нагадуємо, запис до електронної черги Черкаського відділу Управління ДМС у Черкаській області можна здійснити трьома способами:

Через термінал у підрозділі міграційної служби;

Через термінал у підрозділі міграційної служби, отримавши талон у поточну чергу протягом дня;

Через онлайн-сервіс «Електронна черга» на сайті ДМС → https://dmsu.gov.ua/services/online.html

 

Інформує Черкаський відділ УДМС у Черкаській області

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН