Оголошення

16.05.2022

Степанківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи виконавчого комітету Степанківської сільської ради на особливий період, а саме на завідувача сектором мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Степанківської сільської ради. Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідно професійного спрямування, стаж роботи за напрямком не менше трьох років, досконале знання ПК, Microsoft Word, Excel;

Степанківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи виконавчого комітету Степанківської сільської ради на постійній основі – адміністратора ЦНАПу (Голов’ятинський старостинський округ).

Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра відповідно професійного спрямування, стаж роботи не менше одного року, досконале знання ПК та законодавства.

Під час проведення конкурсу всі кандидати складають іспит. Питання для іспиту можна отримати у секретаря сільської ради.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4×6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

– копію документа, що посвідчує особу, ІДН;

-підтверджуючі документи про щеплення проти COVID-19;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи подаються до секретаря сільської ради впродовж 30 календарних днів з моменту оголошення за адресою: с.Степанки вул.Героїв України,124, Черкаського району, Черкаської області.

Телефони для довідок: 306-532; 306-718.

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН