Оголошення

10.05.2024

На обласні державні адміністрації, відповідно до ст. 7 Закону України „Про автомобільний транспорт”, покладається забезпечення організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території області.

Відповідно до ч. 1 ст. 43 Закону України „Про автомобільний транспорт”, визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

Розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації від 28.11.2023 № 730 „Про делегування деяких повноважень організатора пасажирських перевезень” Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації делеговано виконання функцій організатора перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області.

Для забезпечення дотримання процедури підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області (далі – конкурс), що визначено Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, Департаментом регіонального розвитку Черкаської державної обласної адміністрації видано наказ від 29.04.2024 № 24 „Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області44, яким затверджено перелік об’єктів конкурсу та визначено місце, дату, час проведення конкурсу, а також кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі.

Крім того повідомляємо, що 06.06.2024 у газеті „Черкаський край” та на офіційному сайті Черкаської обласної військової адміністрації у розділі „Діяльність ОДА”, рубриці „Конкурси, тендери, аукціони” (http://surl.li/iiyjy) опубліковано оголошення про проведення конкурсу, перелік об’єктів конкурсу та умови проведення конкурсу, затверджені наказом від 29.04.2024 № 24.

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області, у звичайному режимі руху, та вимоги до структури парку автобусів на відповідних об’єктах

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН