Оголошення про збір пропозицій та проектних ідей до проекту Стратегії розвитку Степанківської СТГ на період до 2027 року

21.11.2023

Запрошуємо всіх небайдужих жителів Степанківської сільської територіальної громади долучитися до обговорення «Місії» та «Візії», подати власні проектні ідеї, які дозволять сформувати актуальні завдання до проекту Стратегії розвитку Степанківської СТГ.

Щоб Ваші пропозиції були враховані та опрацьовані та робочою групою, необхідно:

  1. Обрати напрацьований варіант «Місії» та «Візії» або запропонувати свій варіант, можна нижче за посиланням Опитування щодо думки жителів громади
  2. Подати пропозиції завдань до оперативних цілей проекту Стратегії розвитку Степанківської СТГ можна у формі, що додається додаток 1.
  3. Запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії можна у формі, що додається  додаток 2 

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  • Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа
  • Термін реалізації проекту – не більше 4 років в період 2024-2027 рр.
  • Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  • Проектна ідея стосується  стратегічних та оперативних цілей Стратегії розвитку Степанківської СТГ зазначених в додатку 1.
  • Збір проектних ідей триває до 11.12.2023 року включно.
  • Проектні ідеї, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте до  відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради ел. адреса: viddil_finstep@ukr.net з поміткою «До Стратегії».

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь, будь ласка, до начальника відділу Наталії ГЛИЗЬ, тел. +38 (093) 400 12 93.

Дивіться приклад заповнених форм проектних ідей – Додаток 3 .

Не обмежуйте себе потенційно можливими сферами реалізації проектів у додатку. Головне, щоб Ваша проектна ідея відповідала стратегічним та оперативним цілям розвитку громади.

Ми чекаємо на Ваші ідеї та пропозиції.

Ваша думка важлива для нас.

 

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН