Підсумки обласної виставки-конкурсу «Нова українська школа Черкащини»

24.05.2023

У квітні  2023 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася обласна виставка-конкурс «Нова українська школа Черкащини».

За кращий досвід організаторської діяльності з упровадження засад Нової української школи та популяризацію інноваційних здобутків на міжнародному та всеукраїнському рівнях дипломом нагороджений педагогічний колектив Степанківського ліцею – закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області за методичний посібник «Інновації у національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти».

За представлені на виставку-конкурс матеріали, які мають високий рівень методичного забезпечення дипломом нагороджена Донець Вікторія Олександрівна, психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанківської сільської ради, за авторську просвітницьку програму «Планета фінансових геніїв».

Освітяни вкотре підтвердили високий рівень професіоналізму, пишаємося переможцями та дякуємо за вагомий внесок у розвиток освіти.

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН