Після капітального ремонту запрацювала оновлена їдальня в Хацьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанківської сільської ради

14.12.2020

   Сьогодні, 14 грудня 2020 у Хацьківській ЗОШ І-ІІІ  ступенів запрацювала шкільна їдальня. На дану подію з нетерпінням чекали батьки, учні та колектив закладу освіти.

Cd726335 A511 4e40 B82a 40eeafe39849

2

     В рамках капітального ремонту, замінено водопровідну, каналізаційну систему та систему опалення приміщень; встановлено системи сповіщення, пожежогасіння та вентиляції; проведено заміну вікон, дверей та підлоги; зроблено роботи з енергозбереження, утеплення фасаду та горища; проведено роботи з облаштування зовнішньої водостічної системи, внутрішнього опорядження стін та стелі, перепланування приміщення та інші будівельно-монтажні роботи, які були проведені будівельною компанією ТОВ «ПМ-Арсенал».

     Також для харчоблоку їдальні було закуплено нове сучасне технологічне  обладнання: електрична плита 6-ти комфорна з духовою шафою, протирально-різальна машина, пароконвектомат, хліборізка, витяжний зонт, електром’ясорубка, блендер, побутовий холодильник,  тістоміс, морозильна камера та духова шафа.

      В обідню залу їдальні закуплені нові сучасні меблі, які доповнюють художньо та раціонально оформлений інтер’єр.

13

    15

   Працівники харчоблоку цілком забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту для дотримання санітарно протиепідемічних вимог щодо роботи в умовах карантину.

389bcc3c 6f15 42a6 9f95 Bd4538533530

     Відкриття їдальні із символічним перерізанням стрічки відбулося за участі сільського голови Ігоря ЧЕКАЛЕНКА, представників органів місцевого самоврядування та адміністрації закладу освіти.

          Директор Хацьківської ЗОШ Володимир РОЖЕЛЮК висловив подяку керівництву громади за допомогу та підтримку у вирішені потреб школи.

        Дякуємо всім хто брав безпосередню участь у реалізації даного проекту та всім хто з розумінням терпляче очікував відкриття закладу.

        Сподіваємось, що втілення таких нових і яскравих проектів, які вже третій рік поспіль радують всіх учасників освітнього процесу стануть традицією для нашої громади.

Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1