Степанківська сільська рада висловлює щиру вдячність Савченко Валентині Миколаївні та її друзям із Нідерландів, сім’ї Н.J.M. Hogervorst, за надану благодійну допомогу сім’ям Степанківської громади, які опинилися в складних життєвих обставинах. Благодійною допомогою у вигляді продуктових наборів охоплено 10 категорійних сімей, та для дитини з інвалідністю придбано спальний диван-малютку.
Шановні благодійники!
Ваша небайдужість та співчуття так необхідні і потрібні нашим діткам, особливо в цей важкий для всіх нас час. Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до тих, хто потребує допомоги!
Вельми вдячні за проявлену турботу, емпатію і благодійність.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, яскравих, значних подій, особистого щастя і побільше тепла на Вашому життєвому шляху, адже те добро і щедрість, які даруєте Ви, обов’язково повернуться до Вас сторицею.
З повагою, виконавчий комітет Степанківської сільської ради
![Photo 5267519325890265441 Y](https://stepankivska.gr.org.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/03/photo_5267519325890265441_y-1024x768.jpg)