Поліцейським офіцером громади в ході патрулювання була виявлена особа, яка здійснила викидання сміття у невідведеному для цього місці

28.03.2023

21.03.2023 року поліцейським офіцером громади в ході патрулювання території Степанківської громади в адміністративних межах с. Малий Бузуків була виявлена особа, яка здійснила викидання сміття у невідведеному для цього місці. В ході перевірки особу правопорушника встановлено та відносно нього складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП. Правопорушнику загрожує штраф від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340грн до 1360грн).

Шановні мешканці Степанківської територіальної громади, звертаємо Вашу увагу на заборону викидання сміття у невідведених для цього місцях. Статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто на громадянина може бути накладений штраф від 340 грн до 1360 грн. Зокрема, максимальний штраф за порушення у сфері благоустрою становить 80 % мінімальної заробітної плати громадян.

Шановні громадяни, при виявленні фактів викидання сміття у невстановлених для цього місцях просимо Вас повідомити поліцейського офіцера громади за телефоном 0931524683 або органи місцевого самоврядування за телефоном (0472) 306532 чи на гарячу лінію 102.

Давайте разом берегти довкілля нашої громади!

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН