24 травня в Степанківському будинку культури відбулися збори жителів села з питань обговорення проектів рішень із земельних питань. Одним із питань порядку денного стояло питання виділення земельних ділянок для соціальної сфери громади. І хоча, виступаючі розійшлися в поглядах та баченнях вирішення даного питання, гостро акцентуючи на неможливості зміни цільового призначення земель та їх розорювання, питання вирішено позитивно більшістю присутніх. Також вирішувалось питання виділення землі під садівництво учасникам АТО, яке також вирішено позитивно.
Про громадські слухання
25.05.2019