Про зміну вартості оформлення паспорта та електронну чергу ДМС

27.01.2022

З 01.01.2022 зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Термін оформлення паспорта громадянина у вигляді картки:

  • вперше – безкоштовно;
  • 20 робочих  днів – 372 грн.;
  • 10 робочих днів  – 498 грн.

Термін оформлення закордонного паспорта:

  • 20 робочих  днів – 733 грн.;
  • 7 робочих днів – 1085 грн.;
  • 3 робочих дні – 1085 грн. *

(*у зв’язку з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого чи смертю родича, який проживає за кордоном)

Для оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно спланувати відвідування підрозділів Міграційної служби можна самостійно, скориставшись для запису до електронної черги онлайн-сервісом «Електронна черга» на сайті ДМС або чат-ботом у Viber чи Telegram. До речі, чат-бот допоможе й відслідкувати готовність документа.

Запис до електронної черги у Черкаському відділі Управління ДМС у Черкаській області можна здійснити трьома способами:

1) через термінал у підрозділі на попередній запис,

2) через онлайн-сервіс «Електронна черга» на сайті ДМС ? https://dmsu.gov.ua/

3) через термінал у підрозділі у поточну чергу протягом дня.

Сервіс побудовано таким чином, що близько третини відвідувачів записується через онлайн-сервіс на сайті ДМС, третина через термінал у підрозділі та ще третина – це поточна черга «сьогодні на сьогодні». Навіть якщо перші два варіанти зайняті, кожна особа може прийти протягом дня до підрозділу і записатися у поточну чергу. Система електронної черги функціонує централізовано в автоматизованому режимі, і працівники територіальних підрозділів ДМС не мають технічної можливості впливати на її роботу.

Запис через термінал: громадянин особисто записується у чергу, отримавши талончик з прізвищем та ініціалами. Під час оформлення паспорта працівник міграційної служби перевіряє ідентифікатор (останні 4 цифри номера паспорта для онлайн-запису та прізвище і ініціали особи для талону, отриманого в терміналі). Запис через термінал обмежується 35 днями.

Запис через онлайн-сервіс «Електронна черга» на сайті ДМС: громадянин заповнює форму, дотримуючись підказок. Після успішного виконання 4 кроків, які містить форма, надійде смс-повідомлення з обраною датою та часом відвідання міграційної служби. Запис обмежується 14 днями.

Запис у поточну чергу: через термінал у підрозділі ДМС можна записатися у поточну чергу («сьогодні на сьогодні»), але у цьому випадку доведеться зачекати своєї черги у підрозділі. При цлтму видається талон без вказаного часу прийому. але з гарантією оформлення цього ж дня.

Система електронної черги не допускає запізнення, тому у  випадку відсутності громадянина у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, запис до електронної черги буде анульовано системою.

Додаткова інформація за телефонами Черкаського відділу (0472) 63-74-55 та «гарячої» лінії Управління ДМС у Черкаській області (0472) 54-09-60. Нагадуємо, Черкаський відділ Управління ДМС у Черкаській області знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 116.

 

 Інформує Черкаський відділ УДМС у Черкаській області

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН