УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/06/2018 року №14 село Степанки
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121, статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051, розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки   комунальної власності площею 0,2700 га у приватну власність  для ведення особистого селянського господарства за адресою ***********розроблений ФОП О.П.Лесков.

1.1.Надати гр. Бурлаю Вячеславу Івановичу у власність земельну ділянку площею 0,2700 га в тому числі ріллі 0,2700 га для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер земельної ділянки ***************) за адресою **************** .

1.2.Земельну ділянку площею 0,2700 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

1.3.Зобовя’зати гр.Бурлая Вячеслава Івановича зареєструвати  право власності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 0,2700 га у приватну власність  гр. Бурлаю Вячеславу Іванович для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель не наданих у власність або постійне користування в межах населеного пункту в ************ на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,9000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: ***************** розроблений ФОП А.І.Окрепка.

2.1.Надати гр. Мигалю Олегу Олександровичу у власність земельну ділянку площею 0,9000 га в тому числі ріллі 0,9000 га для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер земельної ділянки *************) за адресою: *********************.

2.2.Земельну ділянку площею 0,9000 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

2.3.Зобовя’зати гр.Мигаля Олега Олександровича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,9000 га  для ведення особистого селянського господарства   гр. Мигалю Олегу Олександровичу в ****************** на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,9000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: ********************* розроблений ФОП А.І.Окрепка.

3.1.Надати гр. Тимошенку В’ячеславу Миколайовичу у власність земельну ділянку площею 0,9000 га в тому числі ріллі 0,9000 га для ведення особистого селянського господарства ( кадастровий номер земельної ділянки *************) за адресою: *********************  .

3.2.Земельну ділянку площею 0,9000 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

3.3.Зобовя’зати гр.Тимошенка В’ячеслава Миколайовича зареєструвати  право власності на земельну ділянку.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,9000 га  для ведення особистого селянського господарства   гр. Тимошенку В’ячеславу Миколайовичу в **************на постійне зберігання в архіві управління  Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства .

Сільський голова Чекаленко І.М.

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook