УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/06/2018 року №13 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121, статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0.1669 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою ************************розроблений ФОП  А.І.Окрепка.

1.1.Надати гр.Бахчагулян Врежу Грачиковичу в оренду на 10 років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,1669 га ( кадастровий номер **************) за адресою **********

1.2.Земельну ділянку площею 0.1669 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

1.3.Зобовя’зати гр. Бахчагулян Врежа Грачиковича заключити договір оренди на земельну ділянку та провести державну реєстрацію.

1.4.Встановити орендну плату в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, вартість якої становить 176496,75 грн.

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0.1669 га гр. Бахчагулян Врежа Грачиковича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою ************** на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова Чекаленко І.М.

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook