УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/06/2018 року №12 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,1953  га   за адресою: **********************, розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

1.1.Надати гр.Стадник Галині Іванівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1953 га (кадастровий номер **************) в тому числі  ріллі – 0,1231га, прибудинкова територія – 0,0500га, капітальна 0,0222 га  по фактичному користуванню за адресою: ********************.

1.2.Земельну ділянку площею 0,1953 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

1.3.Зобов’язати гр.Стадник Галину Іванівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,1953 га  гр. Стадник Галини Іванівни ****************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2419  га   за адресою: ********************, розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

2.1.Надати гр.Стадник Григорію Григоровичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2419 га (кадастровий номер ******************) в тому числі  ріллі – 0,1343га, прибудинкова територія – 0,0950га, капітальна 0,0126 га  по фактичному користуванню за адресою: **************************.

2.2.Земельну ділянку площею 0,2419 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

2.3.Зобов’язати гр.Стадник Григорія Григоровича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2419 га  гр. Стадник Григорія Григоровича *****************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/  площею 0,2500  га    за адресою: *******************,  розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

3.1.Надати гр. Василиха Анатолію Григоровичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер *****************) в тому числі  ріллі – 0,2500 га, по фактичному користуванню за адресою: *******************.

3.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель сільськогосподарського призначення .

3.3.Зобов’язати гр. Василиха Анатолія Григоровича  зареєструвати право власності на земельну ділянку.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2500 га  гр.Василихи Анатолія Григоровича ********************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,2436  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ****************** розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

4.1.Надати гр. Величку Олександру Володимировичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2436 га (кадастровий номер ********************) в тому числі рілля- 0,1697 га, прибудинкова територія 0,0608 га, капітальна 0,0131  по фактичному користуванню за адресою: ****************.

4.2.Земельну ділянку площею 0,2436 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

4.3.Зобов’язати гр. Величка Олександра Володимировича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

4.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

4.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2436 га гр. Величка Олександра Володимировича ************** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі  Черкаської області.

 

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова Чекаленко І.М.

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook