УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XIII СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/06/2018 року №5 село Степанки
Про встановлення Єдиного податку та затвердження відповідного Положення на 2019 рік

Відповідно до п. 24, ч.1, ст.26, ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8 ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання», статей 10, 12, розділів, XII, XIV Податкового кодексу України, Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», Закону України від 21.12.2016 № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», Закону України від 06.12.2016 «1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 24.05.2017 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» у зв’язку зі змінами в бюджетному та податковому законодавстві України та метою забезпечення наповнення сільського бюджету, за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити в межах Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ставки єдиного податку та затвердити Положення про єдиний податок, згідно з додатком 1.
  2. Оприлюднити дане рішення після затвердження сесією Степанківської сільської ради на сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади (https://stepankivska.gr.org.ua).
  3. Секретарю сільської ради забезпечити направлення в установленому порядку копії цього рішення до Черкаської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області.
  4. Дане рішення набуває чинності та вступає в дію з 1 січня 2019 року.
  5. 5. Відповідальність за правильність обчислення, повноту справляння і своєчасність сплати або перерахування до бюджету сільської ради єдиного податку покладається на платників.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова Чекаленко І.М.

Додатки :

Положення про єдиний податок

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook