УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/07/2018 року №1 село Степанки
Про порядок використання переданих земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні Земельним Кодексом України, та враховуючи рекомендації членів постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства сільська рада

В и р і ш и л а:

 1.Створити комісію з питань розподілу земельних ділянок які  знаходяться в комунальній власності громади в кількості  9 осіб.

1.1Затвердити склад комісії згідно додатку 1.

1.2 Затвердити перспективний план комісії з питань розподілу земельних ділянок комунальної власності згідно додатку 2.

2.Зарезервувати визначені земельні ділянки які перебувають в комунальній власності громади категоріям громадян (жителям сіл Степанки, Бузуків, Хацьки) за результатами роботи комісії з питань розподілу земельних ділянок які знаходяться в комунальній власності громади.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток 1

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook