УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XVI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/07/2018 року №3 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 , розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства сільська рада

в и р і ш и л а:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,1500 га за адресою: **********, розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

1.1.Надати гр.Бовтюшко Андрію Володимировичу та Бовтюшко Володимиру Івановичу у спільну сумісну  власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га (кадастровий номер *************) в тому числі  прибудинкова територія – 0,1402га, капітальна 0,0098 га  по фактичному користуванню за адресою: *******************.

1.2.Земельну ділянку площею 0,1500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

1.3.Зобов’язати гр. Бовтюшко Андрія Володимировича та Бовтюшко Володимира Івановича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,1500 га  гр. Бовтюшка Андрія Володимировича та Бовтюшка Володимира Івановича ********* на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2477  га   за адресою: ******************, розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

2.1.Надати гр.Кріт Світлані Іванівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2477 га (кадастровий номер ***************) в тому числі  ріллі – 0,1743га, прибудинкова територія – 0,0643га, капітальна 0,0091 га  по фактичному користуванню за адресою: *************************

2.2.Земельну ділянку площею 0,2477 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

2.3.Зобов’язати гр.Кріт Світлану Іванівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2477 га  гр. Кріт Світлани Іванівни ****************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною   площею 0,2070  га    за адресою: *******************  розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

3.1.Надати гр. Мисан Валентині Іванівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1667 га (кадастровий номер ****************) в тому числі  ріллі – 0,1053 га, прибудинкова територія – 0,0490 га, капітальна – 0.0016 по фактичному користуванню за адресою: **************************** та для ведення особистого селянського господарства  площею 0,0403 га (кадастровий номер *****************) за адресою: **********************.

3.2.Земельну ділянку площею 0,1667 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови, земельну ділянку площею 0,0403  віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення .

3.3.Зобов’язати гр. Мисан Валентину Василівну  зареєструвати право власності на земельні ділянки.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  загальною площею 0,2070 га  гр.Мисан Валентини Василівни ***********, ********** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною   площею 0,4000  га    за адресою: ****************  розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

4.1.Надати гр. Сергієнко Лідії Іванівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер *************) в тому числі  ріллі – 0,0863 га, прибудинкова територія – 0,1461 га, капітальна – 0.0176 по фактичному користуванню за адресою: ************ та для ведення особистого селянського господарства  площею 0,1500 га (кадастровий номер ****************) за адресою: ***********.

4.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови, земельну ділянку площею 0,1500  віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення .

4.3.Зобов’язати гр. Сергієнко Лідію Іванівну  зареєструвати право власності на земельні ділянки.

4.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

4.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  загальною площею 0,4000 га  гр.Сергієнко Лідії Іванівни ****************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,1400  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ******************* розроблену ПП  «Геотоп- Сервіс.

5.1.Надати гр. Крамаренко Людмилі Василівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1400 га (кадастровий номер ******************) в тому числі рілля – 0,0891 га, прибудинкова територія 0,0509 га, капітальна 0,0122  по фактичному користуванню за адресою: ************.

5.2.Земельну ділянку площею 0,1400 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

5.3.Зобов’язати гр. Крамаренко Людмилу Василівну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

5.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

5.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1400 га гр. Крамаренко Людмили Василівни ********** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі  Черкаської області.

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,2500  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ********************** розроблену  ФОП Куперман.

6.1.Надати гр. Тарасенко Сергію Анатолійовичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер ****************) в тому числі рілля – 0,1460 га, прибудинкова територія 0,1040 га, капітальна 0,0225  по фактичному користуванню за адресою: ***************.

6.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

6.3.Зобов’язати гр. Тарасенко Сергія Анатолійовича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

6.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

6.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га гр. Хоменко Сергія Анатолійовича ************** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі  Черкаської області.

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,1400  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: *************** розроблену  ФОП Куперман В.Г.

7.1.Надати гр. Будай Руслану Івановичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1400 га (кадастровий номер ************) в тому числі рілля – 0,1400 га,   по фактичному користуванню за адресою: ****************.

7.2.Земельну ділянку площею 0,1400 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

7.3.Зобов’язати гр. Будай Руслана Івановича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

7.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

7.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1400 га гр. Будай Руслана Івановича ************** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі  Черкаської області.

8.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,2500  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ************ розроблену  ФОП Куперман В.Г.

8.1.Надати гр. Коломієць Надії Андріївні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер *************) в тому числі рілля – 0,2500 га,   по фактичному користуванню за адресою: *************.

8.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

8.3.Зобов’язати гр. Коломієць Надію Андріївну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

8.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

8.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га гр. Коломієць Надії Андріївни *********** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі  Черкаської області.

9.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,2500  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: *************** розроблену  ФОП Куперман В.Г.

9.1.Надати гр. Скляренко Андрію Валентиновичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер *******************) в тому числі рілля – 0,2500 га,   по фактичному користуванню за адресою: ********************.

9.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

9.3.Зобов’язати гр. Скляренко Андрія Валентиновича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

9.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

9.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га гр. Скляренка Андрія Валентиновича ****************** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі  Черкаської області.

10.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною   площею 0,3187  га    за адресою: **************  розроблену ФОП  Куперман В.Г..

10.1.Надати гр. Носову В’ячеславу Вікторовичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер ****************) в тому числі  ріллі – 0,1645 га, прибудинкова територія – 0,0591 га, капітальна – 0,0264 по фактичному користуванню за адресою: **************** та для ведення особистого селянського господарства  площею 0,0687 га (кадастровий номер ***************) за адресою: *****************.

10.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови, земельну ділянку площею 0,0687  віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення .

10.3.Зобов’язати гр. Носова В’ячеслава Вікторовича  зареєструвати право власності на земельні ділянки.

10.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

10.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  загальною площею 0,3187 га  гр.Носова В’ячеслава Вікторовича ************, ***********  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

11.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Сільський голова І.М. Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook