УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/09/2018 року №2 село Степанки
Про встановлення обмеження продажу алкогольних напоїв

Відповідно до пункту 441 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», абзацу 1 частини 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою усунення порушень громадського порядку в нічний час доби, формування в суспільстві здорового способу життя, впровадження державної політики щодо обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива серед населення, впорядкування їх продажу, обмеження доступу до них підлітків та молоді, охорони їх здоров’я, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади з 21-ї до 8-ї години доби.
  2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади та в засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійним комісіям з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, з гуманітарних питань, з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства та з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та попередження конфлікту інтересів.
Сільський голова І.М. Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook