УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/11/2018 року №14 село Степанки
Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Степанківській сільській раді на 2018-2020 роки

Відповідно до статей 31-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статей 26, 38, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 року № 2234-VIII, сесія сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Степанківській сільській раді на 2018-2020 рік (додається).
  2. Відділу фінансового, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Степанківської сільської ради передбачати кошти для реалізації даної Програми в межах фінансових можливостей.
  3. Відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради забезпечити фінансування Програми.
  4. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради, забезпечити організацію виконання Програми в межах фінансових можливостей місцевого бюджету.
  5. Рекомендувати комунальним підприємствам Степанківської об’єднаної територіальної громади та іншим роботодавцям установ, підприємств, організацій, які розміщені на території Степанківської сільської ради взяти активну участь в організації суспільно корисних робіт.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook