УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/11/2018 року №11 село Степанки
Про надання дозволу для виділення земельної ділянки під установку проектуємої ШРП на газопроводі середнього тиску ПАТ «Черкасигаз»

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту а,в частини 1 статті 12,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, розглянувши звернення ПАТ «Черкасигаз», та проект на технічне переоснащення системи газопостачання по вул. Шевченка,145-146 в с. Хацьки Черкаського району, Черкаської області за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл для виділення земельної ділянки розміром 5,0 м х 3,0 м для установки проектуємої ШРП на газопроводі середнього тиску  в огорожі за адресою: с. Хацьки, вул. Шевченка,145-146 .

2.Провести благоустрій даної території власними силами.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства .

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook