УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2018 року №8 село Степанки
Про затвердження детального плану території частини території в адміністративних межах Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с.Бузуків по вул. Миколи Негоди (в мнжах населеного пункту) під розміщення житлової забудови для учасників АТО

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року №290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 року за №1468/20206, розглянувши проект детального плану території, розроблений Комунальним проєктно-виробничим архітектурно-планувальним підприємством “АРХБЮРО” за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект детального плану території частини  території в адміністративних межах Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Бузуків по вул. Миколи Негоди (в межах населеного пункту) під розміщення житлової забудови для учасників АТО.

2.Вважати цей проект детального плану території зміною та уточненням діючої містобудівної документації села у межах його розробки.

3.Врахувати матеріали затвердженого проекту детального плану території при корегуванні схеми планування території села.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства .
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook