УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2018 року №3 село Степанки
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051, розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства сільська рада

в и р і ш и л а:

 

1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,0873 га  для ведення особистого селянського господарства за адресою ************* розроблений ФОП  В.В.Петухова.

1.1.Надати гр. Михайлову Олегу Семеновичу у власність земельну ділянку площею 0,0873 га  в тому числі ріллі 0,0873га для ведення особистого селянського господарства ( кадастровий номер земельної ділянки ***********) за адресою *****************.

1.2.Земельну ділянку площею 0,0873 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

1.3.Зобовя’зати гр.Михайлова Олега Семеновича зареєструвати  право власності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. Михайлова  Олега Семеновича площею 0,0873 га для ведення особистого селянського господарства  в *************** на постійне зберігання в архіві управління  Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки приватної власності  площею 0,2546 га  для будівництва і обслуговування житлдового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка знаходиться по  *************** розроблений ФОП  В.В.Петухова.

2.1.Змінити цільове  призначення земельної ділянки площею  0,2546 га (кадастровий номер *************) гр. Мороз Любові Миколаївні із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)яка розташована за адресою:**************.

2.2.Земельну ділянку площею 0,2546 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

2.3.Зобов’язати гр.Мороз Любов Миколаївну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,2546 га гр. Мороз Любові Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка знаходиться по ************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,1503 га  для ведення особистого селянського господарства за адресою ************** розроблений ДП « Центр Державного Земельного Кадастру» Черкаська регіональна  філія.

3.1.Надати гр. Постоялку Вадиму Вікторовичу у власність земельну ділянку площею 0,1503 га  в тому числі ріллі 0,1503 га для ведення особистого селянського господарства ( кадастровий номер земельної ділянки ********************) за адресою ********************.

3.2.Земельну ділянку площею 0,1503 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

3.3.Зобовя’зати гр. Постоялко Вадима Вікторовича зареєструвати  право власності на земельну ділянку.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. Постоялка Вадима Вікторовича площею 0,1503 га для ведення особистого селянського господарства  в *********** на постійне зберігання в архіві управління  Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства .

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook