УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2018 року №2 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 , розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства сільська рада

в и р і ш и л а:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2000  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ********, розроблену Черкаська регіональна  філія ДП  «Укрспецзем».

1.1.Надати гр. Вінницькій Ользі Василівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2000 га (кадастровий номер **********) в тому числі  ріллі – 0,1403га, прибудинкова територія – 0,0502га, капітальна 0,0095 га  по фактичному користуванню за адресою: *************.

1.2.Земельну ділянку площею 0,2000 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

1.3.Зобов’язати гр.Вінницьку Ольгу Василівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2000 га  гр. Вінницької Ольги Василівни **************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2300  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: *************, розроблену ФОП Окрепка А.І.

2.1.Надати гр. Дюбаковій Наталії Дмитрівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2300 га (кадастровий номер *************) в тому числі  ріллі – 0,1472 га, прибудинкова територія – 0,0688 га, капітальна 0,0140 га  по фактичному користуванню за адресою: *************.

2.2.Земельну ділянку площею 0,2300 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

2.3.Зобов’язати гр. Дюбакову Наталію Дмитрівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2300 га  гр. Дюбакової Наталії Дмитрівни ******************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2354  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: **************, розроблену ФОП Окрепка А.І.

3.1.Надати гр. Землякову Андрію Олексійовичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2354 га (кадастровий номер **************) в тому числі  ріллі – 0,1317 га, прибудинкова територія – 0,0834 га, капітальна 0,0203 га  по фактичному користуванню за адресою: ****************.

3.2.Земельну ділянку площею 0,2354 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

3.3.Зобов’язати гр. Землякова Андрія Олексійовича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2354 га  гр. Землякова Андрія Олексійовича *****************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною площею 0,3700  га    за адресою: *************** та **************, розроблену ФОП Окрепка А.І.

4.1.Надати гр. Жупинас Ганні Антонівні у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер **************) в тому числі  ріллі – 0,1403 га, прибудинкова територія – 0,0752 га, капітальна 0,0345 га  по фактичному користуванню за адресою: ************* та для ведення особистого селянського господарства площею 0,1200 га (кадастровий номер земельної ділянки *************) по фактичному користуванню за адресою:*****************.

4.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови а земельну ділянку площею 0,1200 га до категорії земель сільськогосподарського призначення .

4.3.Зобов’язати гр.Жупинас Ганну Антонівну зареєструвати право властності на земельні ділянки.

4.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

4.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ загальною площею 0,37 га   гр. Жупинас Ганну Антонівну в с. **********************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,1700  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ******************, розроблену ФОП Сарана А.О.

5.1.Надати гр. Величко Ніні Михайлівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1700 га (кадастровий номер *************) в тому числі  ріллі – 0,0816 га, прибудинкова територія – 0,0650 га, капітальна 0,0228 га  по фактичному користуванню за адресою: ***************.

5.2.Земельну ділянку площею 0,1700 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

5.3.Зобов’язати гр. Величко Ніну Михайлівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

5.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

5.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,1700 га  гр. Величко Ніні Михайлівні ****************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,0649  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ***************, розроблену ФОП Окрепка А.І.

6.1.Надати гр. Солошенко Тетяні Вікторівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0649 га (кадастровий номер ********************) в тому числі   прибудинкова територія – 0,0636 га, капітальна 0,0113 га  по фактичному користуванню за адресою: ***********.

6.2.Земельну ділянку площею 0,0649 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

6.3.Зобов’язати гр. Солошенко Тетяну Вікторівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

6.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

6.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,0649 га  гр. Солошенко Тетяни Вікторівни ***************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною площею 0,3500  га    за адресою: ************** та ************, розроблену ФОП Окрепка А.І.

7.1.Надати гр. Грицай Ніні Миколаївні у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер **************) в тому числі  ріллі – 0,1351 га, прибудинкова територія – 0,1015 га, капітальна 0,0134 га  по фактичному користуванню за адресою: ************ та для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га (кадастровий номер земельної ділянки *************) по фактичному користуванню за адресою:******************.

7.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови а земельну ділянку площею 0,1000 га до категорії земель сільськогосподарського призначення .

7.3.Зобов’язати гр.Грицай Ніну Миколаївну зареєструвати право властності на земельні ділянки.

7.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

7.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ загальною площею 0,35 га   гр. Грицай Ніну Миколаївну в **************** та вул. **************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

8.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/загальною площею 0,0566  га  для ведення особистого селянського господарства  за адресою: ************, розроблену ФОП  Окрепка А.І.

8.1.Надати гр. Карюку Віталію Сергійовичу у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,0566 га (кадастровий номер ****************) в тому числі  ріллі – 0,0566 га,   по фактичному користуванню за адресою: ********************

8.2.Земельну ділянку площею 0,0566 га віднести до  категорії земель сільськогосподарського призначення .

8.3.Зобов’язати гр. Карюка Віталія Сергійовича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

8.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

8.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ загальною площею 0,0566 га  гр. Карюка Віталія Сергійовича **************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

9.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/загальною площею 0,1192  га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за адресою: *************, розроблену ФОП  Окрепка А.І.

9.1.Надати гр. Підпальному Анатолію Івановичу у власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  площею 0,1192 га (кадастровий номер *************) в тому числі  ріллі – 0,0352 га, прибудинкова територія – 0,0594 га, капітальна 0,0246 га    по фактичному користуванню за адресою: *************.

9.2.Земельну ділянку площею 0,1192 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

9.3.Зобов’язати гр.Підпального Анатолія Івановича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

9.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

9.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,1192 га  гр. Підпального Анатолія Івановича ***************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

10.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: **************, розроблену ФОП Куперман В.Г.

10.1.Надати гр. Соколову Віталію Миколайовичу, Соколовій Тетяні Іванівні у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер ***************) в тому числі ріллі – 0,0953 га   прибудинкова територія – 0,1438 га, капітальна 0,0109 га  по фактичному користуванню за адресою: **************.

10.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

10.3.Зобов’язати гр. Соколова Віталія Миколайовича, Соколову Тетяну Іванівну зареєструвати право властності на земельну ділянку.

10.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

10.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/  площею 0,2500 га  гр. Соколову Віталія Миколайовича, Соколовій Тетяні Іванівні  *************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

11.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook