УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2018 року №43 село Степанки
Про встановлення умов оплати праці сільського голови на 2019 рік

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови КМУ №268 від 09.03.2006року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), статті 33 Закону України «Про державну службу», Постанови КМУ №229 від 25.03.2016 року «Про затвердження порядку обчислення стажу державної служби», за погодженням комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Встановити сільському голові Чекаленку Ігорю Миколайовичу з 01 січня 2019 року:

  • посадовий оклад згідно з штатним розписом;
  • надбавку до посадового окладу за ранг в розмірі 110 гривень;
  • надбавку за вислугу років у розмірі 40 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, виходячи із стажу державної служби понад 25 років;
  • надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

2.  Здійснювати преміювання сільського голови за фактично відпрацьований час: відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі 150 відсотків посадового окладу з 01 січня 2019 року та щомісячно в межах фонду преміювання, передбаченого у кошторисі та за рахунок економії фонду оплати праці.

3. Надавати сільському голові допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує його середньомісячної заробітної плати, в межах фонду заробітної плати, передбаченого у кошторисі, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує його середньомісячної заробітної плати, за рахунок економії фонду оплати праці.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності, комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова І.М. Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook