УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2018 року №40 село Степанки
Про затвердження лімітів використання палива та лімітів споживання енергоносіїв по закладах Степанківської сільської ради на 2019 рік

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», наказу Державного департаменту автомобільного транспорту України від 10.02.98 №43 «Норми витрат палива та мастильних матеріалів на автомобільному транспорті», за погодженням з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сесія Степанківської сільської ради вирішила:

  1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв на 2019 рік по закладах Степанківської сільської ради згідно додатків 1-2.
  2. Затвердити ліміти використання палива на 2019 рік по закладах Степанківської сільської ради згідно додатку 3.
  3. Додатки 1-3 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на завідуючу ДНЗ «Берізка» с. Хацьки, завідуючу ДНЗ «Яблунька» с. Степанки,  директора  будинку культури с. Степанки, директора будинку культури с. Хацьки, директора Степанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, директора Хацьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради, комісію з питань  фінансів, бюджету,  планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова І.М. Чекаленко

Додатки :

Додатки по лімітах

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook