УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2018 року №37 село Степанки
Про затвердження Плану економічного і соціального розвитку Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 року № 75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити План економічного і соціального розвитку Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (далі – План), (додаток 1).
  2. Фінансування заходів  Плану  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом сільської Степанківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  3. Виконкому сільської ради забезпечити виконання даного плану.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову, комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та гуманітарних питань.
Сільський голова І.М. Чекаленко

Додатки :

ПЛАН економічного і соціального розвитку Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook