УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №05 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 , розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною  площею 0,3400  га    за адресою: ******************************* розроблену ФОП. ОкрепкаА.І.

1.1.Надати гр. Кириленко Світлані Миколаївні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер **********************) в тому числі  ріллі – 0,1625га, прибудинкова територія – 0,0676га, капітальна 0,0199 га  по фактичному користуванню за адресою: с.Степанки, вул.Соборна,15, та площею 0,0900 га (кадастровий номер ****************************) за адресою ***************.

1.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  та земельну ділянку площею 0,0900 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення. .

1.3.Зобов’язати гр.Кириленко Світлану Миколаївну зареєструвати право власності на земельні ділянки.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/ загальною  площею 0,3400 га  гр. Кириленко Світлани Миколаївни *********************** ***************** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,2500  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ***************** та площею 0,0058 га для ведення особистого селянського господарства по вул.Козацькій, розроблену ФОП Стецун О.А.

2.1.Надати гр. Чо Тетяні Миколаївні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер *******************) в тому числі  прибудинкова територія – 0,2364 га, капітальна 0,0136 га  по фактичному користуванню за адресою: ******************** та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0058 га (кадастровий номер ***********************) в тому числі рілля – 0,0058 га за адресою *********************.

2.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  та земельну ділянку площею 0,0058 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

2.3.Зобов’язати гр. Чо Тетяну Миколаївну зареєструвати право властності на земельні ділянки.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/ гр. Чо Тетяни Миколаївни  площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ***************та площею 0,0058 га для ведення особистого селянського господарства по вул.Козацькій в ************** на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1574  га по ********************; для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900 га в с. ************************а,  розроблену ФОП Лесков О.П.

3.1.Надати гр. Панфьоровій Ларисі Володимирівні у власність земельні  ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1574 га (кадастровий номер ****************) в тому числі  ріллі – 0,0824 га, прибудинкова територія – 0,0665 га, капітальна 0,0085 га  по фактичному користуванню за адресою: **************************** та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900 га  (кадастровий номер ***********************) в тому числі  ріллі – 0,0900 га *******************.

3.2.Земельну ділянку площею 0,1574 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови ,земельну ділянку  площею 0,0900 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення. .

3.3.Зобов’язати гр. Панфьорову Ларису Володимирівну зареєструвати право властності на земельні ділянки.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/гр.Панфьоровій Ларисі Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  площею 0,1574 га  по ****************;для ведення особистого селянського господарства площею 0,0900га в *******************   на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,1441  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ******************, розроблену ФОП. Куперман В.Г.

4.1.Надати гр. Линнику Віктору Михайловичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1441 га (кадастровий номер *************************) в тому числі  ріллі – 0,0485га, прибудинкова територія – 0,0809 га, капітальна 0,0147 га  по фактичному користуванню за адресою: ***********************.

4.2.Земельну ділянку площею 0,1441 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

4.3.Зобов’язати гр.Линника Віктора Михайловича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

4.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

4.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/   площею 0,1441 га  гр. Линника Віктора Михайловича   для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: *************************,  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,2000  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: *****************, розроблену ФОП. А.І.Окрепка

5.1.Надати гр. Гамову Миколі Івановичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2000 га (кадастровий номер ***********************) в тому числі  ріллі – 0,0425га, прибудинкова територія – 0,1390 га, капітальна 0,0185 га  по фактичному користуванню за адресою: ********************.

5.2.Земельну ділянку площею 0,2000 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

5.3.Зобов’язати гр.Гамова Миколу Івановича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

5.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

5.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/   площею 0,2000 га  гр. Гамова Миколи Івановича  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ***********************,  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,2500  га що знаходиться за адресою: ****************** ; для ведення особистого селянського господарства площею 0,0757 га в ***************** розроблену ФОП Куперман В.Г.

6.1.Надати гр. Кривохатько Світлані Миколаївні у власність земельні  ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер **********************) в тому числі  ріллі – 0,1925 га, прибудинкова територія – 0,0525 га, капітальна 0,0050 га  по фактичному користуванню за адресою: ******************* та для ведення особистого селянського господарства площею 0,0757 га  (кадастровий номер *****************) в тому числі  ріллі – 0,0757 га ******************.

6.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови ,земельну ділянку  площею 0,0757 га віднести до категорії земель сільськогосподарського призначення.

6.3.Зобов’язати гр. Кривохатько Світлану Миколаївну зареєструвати право властності на земельні ділянки.

6.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

6.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/гр.Кривохатько Світлані Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  площею 0,2500 га  за адресою: **********************; для ведення особистого селянського господарства площею 0,0757га за адресою *********************    на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/   площею 0,2100  га  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ******************, розроблену ФОП. А.І.Окрепка

7.1.Надати гр. Засухі Віталію Миколайовичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2100 га (кадастровий номер ********************) в тому числі  ріллі – 0,1381 га, прибудинкова територія – 0,0591 га, капітальна 0,0128 га  по фактичному користуванню за адресою: ******************.

7.2.Земельну ділянку площею 0,2100 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови .

7.3.Зобов’язати гр.Засуху Віталія Миколайовича зареєструвати право властності на земельну ділянку.

7.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

7.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі  /на місцевості/   площею 0,2100 га  гр. Засухи Віталія Миколайовича  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ******************************  на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook