УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №04 село Степанки
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 , розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,2500 га  для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) за адресою: с.Степанки, вул.Гоголя,65, розроблений ФОП  В.В.Петухова.

1.1.Надати гр. Михайлову Олегу Семеновичу у власність земельну ділянку площею 0,2500 га,  в тому числі: ріллі 0,2500 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) за адресою  ( кадастровий номер земельної ділянки ******************0) за адресою: ******************.

1.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

1.3.Зобовя’зати гр.Михайлова Олега Семеновича зареєструвати  право власності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. Михайлова  Олега Семеновича площею 0,2500 га для для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)    в ******************* на постійне зберігання в архіві управління  Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки  площею 0,1500 га  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) за адресою: с.Степанки, пров.Гайдамаків розроблений ФОП  А.І.Окрепка.

2.1.Надати гр. Осадчій Тетяні Василівні у власність земельну ділянку площею 0,1500 га  в тому числі: ріллі 0,1500 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  (кадастровий номер земельної ділянки *******************) за адресою: *******************.

2.2.Земельну ділянку площею 0,1500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

2.3.Зобовя’зати  гр. Осадчу Тетяну Василівну зареєструвати  право власності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. Осадчій Тетяні  Василівні  площею 0,1500 га для для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)    в ************************ на постійне зберігання в архіві управління  Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook