УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXVIІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/03/2019 року №3 село Степанки
Про внесення змін до рішення від 18.01.2019 року № 25-10/VІІ «Про укладення договорів оренди нерухомого майна»

Керуючись статтями 19, 144 Конституції України, статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», в зв’язку з перерахунком площ загального користування відповідно до рішення Степанківської сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Степанківської сільської ради» від 22.06.2018 року № 13-7/VІІ, сесія Степанківської сільської ради:

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до пунктів 1, 2 рішення Степанківської сільської ради від 18.01.2019 року №25-10/VІІ «Про укладення договорів оренди нерухомого майна» виклавши в новій редакції:
    • Надати в оренду частину приміщення в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Хацьки за адресою вул. Козацька, 1а, с. Хацьки загальною площею 133,46 кв.м.; орендар – КНП «Черкаський районний центр ПМСД» Черкаської районної ради, сума оренди становить 1 грн. в рік;
    • Надати в оренду частину приміщення в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Степанки за адресою вул. Ситника, 13, с. Степанки загальною площею 86,78 кв.м.; орендар – КНП «Черкаський районний центр ПМСД» Черкаської районної ради, сума оренди становить 1 грн. в рік;
  2. Доручити сільському голові Чекаленку І.М. укласти з КНП «Черкаський районний центр ПМСД» Черкаської районної ради договори оренди нерухомого майна зазначеного в пунктах 1, 2 даного рішення.
  3. Укладення договорів оренди майна здійснити у відповідності до чинного законодавства України та рішення Степанківської сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Степанківської сільської ради» від 22.06.2018 року № 13-7/VІІ.
  4. Приймання – передавання нерухомого майна здійснити на підставі акта прийому-передачі, який є невід’ємною частиною договору оренди.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства та відділ містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook