УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/04/2019 року №22 село Степанки
Про затвердження детального плану території з метою уточнення положень Генерального плану та параметрів забудови земельної ділянки для будівництва магазину та житла по вул.Героїв України,57 с.Хацьки Черкаського району Черкаської області

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року №290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 року за №1468/20206, розглянувши проект детального плану території, розроблений ТОВ «СТАНА ЛТД» Архітектурна майстерня, заяву гр..Ходосенко О.М, за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект детального плану території з метою уточнення положень генерального плану та параметрів забудови земельної ділянки для будівництва магазину та житла по вул. Героїв України,57 с. Хацьки Черкаського району Черкаської області .

2.Вважати цей проект детального плану території зміною та уточненням діючої містобудівної документації села у межах його розробки.

3.Врахувати матеріали затвердженого проекту детального плану території при корегуванні схеми планування території села.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook