УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/04/2019 року №18 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 , розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,0700 га за адресою: розроблену ФОП. ОкрепкаА.І.

1.1.Надати гр. Павличук  Віталію Петровичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0700 га (кадастровий номер) в тому числі прибудинкова територія – 0,0584га, капітальна 0,0116 га по фактичному користуванню за адресою:.

1.2.Земельну ділянку площею 0,0700 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

1.3.Зобов’язати гр.Павличука Віталія Петровича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,0700 га                                 гр. Павличука Віталія Петровича на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2254 га за адресою: розроблену ФОП. Окрепка А.І.

2.1.Надати гр. Клименко Ользі Миколаївні гр. Клименко Валентину Федоровичу у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2254 га (кадастровий номер) в тому числі  рілля – 0,2254 га по фактичному користуванню за адресою:

2.2.Земельну ділянку площею 0,2254 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

2.3.Зобов’язати гр. Клименко Ольгу Миколаївну гр. Клименка Валентина Федоровича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2254га гр. Клименко Ольги Миколаївни гр. Клименка Валентина Федоровича на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,2500  га  гр. Ситник Галині Яківні  за адресою:  розроблену ФОП А.І. Окрепка.

3.1.Надати гр. Ситник Галині Яківні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі рілля – 0,1876 га, прибудинкова територія – 0,0457 га, капітальна 0,0167га  по фактичному користуванню за адресою:.

3.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

3.3.Зобов’язати гр. Ситник Галину Яківну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

3.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

3.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/ гр. Ситник Галини Яківни  площею 0,2500 га   на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,1982  га  гр. Черненко Любов Іванівні за адресою:  розроблену ФОП А.І. Окрепка.

4.1.Надати гр. Черненко Любов Іванівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1982 га (кадастровий номер) в тому числі рілля – 0,1982 га, по фактичному користуванню за адресою.

4.2.Земельну ділянку площею 0,1982 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови.

4.3.Зобов’язати гр. Черненко Любов Іванівну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

4.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

4.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/ гр. Черненко Любов Іванівни  площею 0,1982 га на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,2173  га  гр. Ключці Марії Іванівні за адресою:  розроблену ФОП А.І. Окрепка.

5.1.Надати гр. Ключці Марії Іванівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2173 га (кадастровий номер) в тому числі  рілля – 0,1461 га, прибудинкова територія – 0,0635 га, капітальна 0,0077га  по фактичному користуванню за адресою: .

5.2.Земельну ділянку площею 0,2173 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови.

5.3.Зобов’язати гр. Ключку Марію Іванівну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

5.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

5.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/ гр.Ключці Марії Іванівні  площею 0,2173 га на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,2500  га  гр. Ковтуну Віктору Петровичу за адресою:  розроблену ФОП «Куперман».

6.1.Надати гр. Ковтуну Віктору Петровичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі рілля – 0,0704 га, прибудинкова територія – 0,1617 га, капітальна 0,0179га  по фактичному користуванню за адресою:.

6.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

6.3.Зобов’язати гр. Ковтуна Віктора Петровича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

6.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

6.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ гр.Ковтуну Віктору Петровичу площею 0,2500 га на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,2500  га гр. Кудь Анатолію Миколайовичу за адресою: розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

7.1.Надати гр. Кудь Анатолію Миколайовичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі рілля – 0,1446 га, прибудинкова територія – 0,0830 га, капітальна 0,0224га по фактичному користуванню за адресою: .

7.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до  категорії земель житлової та громадської забудови  .

7.3.Зобов’язати гр. Кудь Анатолія Миколайовича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

7.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

7.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі  /на місцевості/ гр.Кудь Анатолія Миколайовича  площею 0,2500 га   на постійне зберігання  в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

8.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ площею 0,2500  га  гр. Поповіченко Вірі Григорівні за адресою:  розроблену ФОП  А.І.Окрепка.

8.1.Надати гр. Поповіченко Вірі Григорівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі  рілля – 0,1549 га, прибудинкова територія – 0,0797га, капітальна 0,0154га  по фактичному користуванню за адресою: .

8.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови  .

8.3.Зобов’язати гр. Поповіченко Віру Григорівну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

8.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

8.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок в натурі /на місцевості/ гр.Поповіченко Віри Григорівни площею 0,2500 га на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook