УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/04/2019 року №16 село Степанки
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Горбенку А.М. на умовах оренди

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю)Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 розглянувши заяву гр.Горбенка А.М, за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  на умовах оренди гр. Горбенку Анатолію  Миколайовичу орієнтовною площею 0,40 га за адресою с. Степанки, вул. Козацька для складування матеріалу в оренду на 7 років.
  2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення    земельної ділянки  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  на умовах оренди гр. Горбенку Анатолію  Миколайовичу орієнтовною площею 0,06 га за адресою с. Степанки, вул. Козацька для складування матеріалу в оренду на 7 років.
  1. Підготовлені проекти щодо відведення земельних ділянок, подати на затвердження сесії Степанківської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook