УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXХI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/05/2019 року №4 село Степанки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту б частини 1 статті 12, пунктів б.в частини 1 статті 81,частини 1 статті 118, пунктів б,г частини 1 статті 121,статті 125 (повністю), статті 126 (повністю), Земельного Кодексу України, пункту 75 Порядку ведення Державного земельного кадастру затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051 , розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості ), за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500 га за адресою: розроблену ФОП. ОкрепкаА.І.

1.1.Надати гр. Компанійцю Олегу Миколайовичу у власність  земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі рілля -0,1454 га . прибудинкова територія – 0,0894га, капітальна 0,0152 га по фактичному користуванню за адресою:.

1.2.Земельну ділянку площею 0,02500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

1.3.Зобов’язати гр.Компанієць Олега Миколайовича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

1.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

 

1.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500 га

гр. Компанійця Олега Миколайовича на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500 га за адресою: розроблену ФОП. ОкрепкаА.І.

2.1.Надати гр. Мирончук Максиму Володимировичу у власність  земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі рілля – 0,2500 га, по фактичному користуванню за адресою:.

2.2.Земельну ділянку площею 0,02500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

2.3.Зобов’язати гр.Мирончука Максима Володимировича зареєструвати право власності на земельну ділянку.

2.4.Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

2.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500 га

гр. Мирончука  Максима Володимировича на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1845 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:, розроблену ФОП Куперман В.Г.

3.1. Надати гр. Санніковій Олені Сергіївні у власність земельну ділянку для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1845 га (кадастровий номер) в тому числі ріллі – 0,0995 га, прибудинкова територія – 0,0672 га,  капітальна 0,0178 га  по фактичному користуванню за адресою: Черкаського району Черкаської області.

3.2. Земельну ділянку площею 0,1845 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

3.3. Зобов’язати гр. Саннікову Олену Сергіївну  зареєструвати право власності на земельну ділянку.

3.4. Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно – облікову документи.

3.5.Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,01845 га гр. Саннікової Олени Сергіївни на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500 га за адресою:

розроблену ФОП Куперман В.Г.

4.1. Надати гр. Стеценко Наталії Миколаївні власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га (кадастровий номер) в тому числі рілля – 0,2500 га по фактичному користуванню за адресою.

4.2.Земельну ділянку площею 0,2500 га віднести до категорії земель житлової та громадської забудови.

4.3. Зобов’язати гр. Стеценко Наталію Миколаївну зареєструвати право власності на земельну ділянку.

4.4. Землевпоряднику сільської ради внести зміни в земельно – облікові документи.

4.5. Передати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ площею 0,2500 га гр.Стеценко Наталії Миколаївни на постійне зберігання в архіві управління Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства

Сільський голова І.М.Чекаленко

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook